Aktuality

Všetky

Informácie
02 Jún 2013
Ako si vytvoriť prácu, ktorú máte radi?

V dnešnom firemnom svete je stále bežné zamestnancov riadiť, motivovať či kontrolovať. Následkom toho len 16 % zamestnancov tvrdí, že ich práca napĺňa. Sloboda alebo práca? Poďte sa o tom spoločne baviť.

Informácie
22 Máj 2013
Mladý inovatívny podnikateľ 2013 je Lukáš Majzlan

Dňa 21.05.2013 sa už po siedmy krát konalo slávnostné vyhlásenie výsledkov celoslovenskej súťaže Mladý inovatívny podnikateľ.

Tlačové správy
20 Máj 2013
Podnikatelia hláste, ktoré zákony vám komplikujú život

Združenie mladých podnikateľov Slovenska dnes vyhlásilo druhý ročník súťaže Byrokratický nezmysel. Byrokratický nezmysel 2013 je súťaž o anticenu pre legislatívne opatrenie komplikujúce život podnikateľom.

Informácie
19 Máj 2013
Podnikať sa dá aj bez nápadu

Ak máte chuť podnikať, dá sto aj bez nápadu. Práve takéto možnosti poskytujú franchisingové koncepty. Mnohé z nich hľadajú biznis partnerov na Slovensku. Tu je prehľad niekoľkých z nich.

Tlačové správy
17 Máj 2013
Zahraničná expanzia je pre väčšinu startupov ekonomickou nevyhnutnosťou

Dve tretiny mladých podnikateľov považujú zahraničnú expanziu za nevyhnutný predpoklad ziskovosti svojich startup projektov. Ukazujú to priebežné výsledky prieskumu Združenia mladých podnikateľov Slovenska.

Informácie
09 Máj 2013
Prieskum: Ambície mladých a začínajúcich podnikov v oblasti cezhraničnej expanzie

Nové trhy sú receptom na krízu, preto chce Združenie mladých podnikateľov Slovenska uľahčiť slovenským firmám expanziu.

Informácie
21 Apríl 2013
Pripravované legislatívne zmeny

V legislatívnom procese sa v ostatnom období objavilo niekoľko zákonov, ktoré menia podnikateľské prostredie. Prinášame ich prehľad.

Informácie
06 Apríl 2013
7. ročník súťaže Mladý inovatívny podnikateľ (2013)

Mladí tvoriví podnikatelia majú opäť možnosť prihlásiť sa do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ, ktorá je súčasťou celosvetovej súťaže Creative Young Entrepreneur Award a tu sa koná pod záštitou Ministra hospodárstva SR.