Aktuality

Všetky

Tlačové správy
03 Október 2013
LOGOPEDICKÁ HRA PRE DETI OD ŠTUDENTOV VYRAZILA REČ

Združenie mladých podnikateľov Slovenska včera, počas slávnostného galavečera Diamanty slovenského biznisu, vyhlásilo víťazov druhého ročníka súťaže Podnikateľský nápad roka.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
17 September 2013
Sponzorované programy na výstavách v HongKongu

HKTDC organizuje viac ako 30 medzinárodných veľtrhov v Hong Kongu ročne. Vďaka spolupráci ZMPS a HKTDC majú naši členovia možnosť získať sponzorované pobyty na veľtrhoch v Hongkongu.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
16 September 2013
Stáže pre manažérov slovenských firiem v Japonsku a Južnej Kórei

Riadiaci pracovníci alebo zamestnanci slovenských firiem so záujmom o obchod s Japonskom alebo Južnou Kóreou sa môžu zúčastniť na tréningových pobytoch zameraných na štúdium obchodu, jazyka alebo praktické skúsenosti.

Tlačové správy
10 September 2013
Podnikanie v Hong Kongu

Hongkong je miesto, kde sa spája dynamická ekonomika s ideálnou polohou a príležitosťami, nie len pre domácich podnikateľov. Mnohí o ňom hovoria ako o bezpečnej bráne, ktorá otvára zahraničiu ázijský trh. Niet sa čo čudovať.

Informácie
03 September 2013
Kto sa stane Podnikateľkou Slovenska 2013?

Slovenské podnikateľky majú opäť šancu zabojovať o prestížny titul a vyhrať osobný automobil. V súťaži Podnikateľka Slovenska získalo ocenenie už viac ako 100 najúspešnejších žien. Kto bude víťazkou tento rok?

ZMPS v médiách
01 September 2013
ZMPS v médiách apríli až auguste 2013

Výber z mediálnych výstupov ZMPS o projektoch Podnikateľský nápad roka a Byrokratický nezmysel roka 2013 a ďalších aktivitách Združenia mladých podnikateľov Slovenska.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
27 August 2013
Ponuka výstavných priestorov na medzinárodných veľtrhoch v Číne

Mestská vláda v I-wu (Yiwu) ponúka slovenským firmám bezplatnú účasť vo výstavnom stánku počas dvoch jesenných veľtrhoch.

Informácie
22 August 2013
Finalisti Podnikateľského nápadu roka 2013

Porota rozhodla a už poznáme finalistov Podnikateľského nápadu roka 2013. O jednom z ocenených môžete rozhodnúť aj vy.