Našou víziou je stať sa hlasom mladých podnikateľov a podnikateliek, ktorý bude obhajovať ich záujmy v inštitúciách formujúcich podnikateľské prostredie v SR a vytvárať mosty medzi úspešnými podnikateľmi dneška a zajtrajška.

Združenie mladých podnikateľov Slovenska (s oficiálnou skratkou ZMPS) bolo založené v roku 2010 ako organizácia združujúca slovenských podnikateľov do 40 rokov. Hlavným dôvodom vzniku bola nedostatočná pozornosť venovaná podpore mladej generácie podnikateľov, v ktorej je budúcnosť podnikania na Slovensku. Vzhľadom na to, že mladým ľuďom nechýbajú dobré nápady, ale hlavne skúsenosti, kontakty a kapitál, má Združenie mladých podnikateľov Slovenska ambíciu vykonávať  najmä aktivity, ktoré pomôžu zlepšiť tento stav.

Sme členom JEUNE

JEUNE - Young Entrepreneurs Organization of the European Union je organizácia, ktorá združuje viac ako 1 600 000 mladých podnikateľov.

jeune-europe.org


Infografika o aktivitách ZMPS za rok 2015

Cez 500 účastníkov na 4 podnikateľských dňoch v 4 mestách v rámci Globálneho týždňa podnikania na Slovensku, viac ako 1140 respondentov zapojených do prvého ročníka Indexu prekážok v podnikaní mladých, prezentácia podnikania na veľtrhu práce JobExpo Nitra, 145 záujemcov o financovanie od Klubu podnikateľských anjelov Slovenska, 115 mediálnych výstupov a omnoho viac. Tak taký bol rok 2015

Stiahnuť infografiku

Infografika o aktivitách ZMPS za rok 2014

16 workshopov a smeminárov, 1 podnikateľská misia, 425 prihlášok do Podnikateľského nápadu roka, networkignové stretnutia v Bratislave, Trenčíne a Košiciach, viac ako 500 účastníkov eventov, takmer 160 mediálnych výstupov a ešte oveľa viac.

Stiahnuť infografiku

Infografika o aktivitách ZMPS za rok 2013

8 workshopov, 4 medzinárodné fóra a konferencie, viac ako 600 účastníkov na eventoch, 320 prihlášok v Podnikateľskom nápade roka, viac ako 300 hodín poradenstva, spolupráca na knihe 59 inšpiratívnych podnikateľských príbehov a viac ako 160 mediálnych výstupov. Taký bol rok 2013.

Stiahnuť infografiku