Aktuality

Všetky

Informácie
08 August 2013
Podnikatelia, nakopnite vládu k činom

Druhý ročník súťaže o najväčší byrokratický nezmysel roka už pozná svojich finalistov.Hlasujte za ne, čím sa môžete pričiniť o ich odstránenie z legislatívy! Z minuloročnej top 10 mení vláda až 5 z nich!

Informácie
01 August 2013
Prieskum: Za lepšie podnikateľské prostredie na Slovensku

Jedným z cieľov nielen ZMPS ale aj Americkej obchodnej komory na Slovensku (AmCham) je zlepšiť podnikateľské prostredie pre všetkých – či už sú to miestne spoločnosti, zahraniční investori, veľké alebo malé podniky.

Informácie
11 Júl 2013
Profitujte z nápadov a premeňte ich na úspešné podnikanie

ZMPS vyhlásilo II. ročník súťaže Podnikateľský nápad roka. Mladí podnikatelia majú možnosť získať podporu v hodnote 33 000 € na rozbeh podnikateľských nápadov. Súťaž sa koná pod záštitou Ministerstva financií SR.

Informácie
02 Jún 2013
Ako si vytvoriť prácu, ktorú máte radi?

V dnešnom firemnom svete je stále bežné zamestnancov riadiť, motivovať či kontrolovať. Následkom toho len 16 % zamestnancov tvrdí, že ich práca napĺňa. Sloboda alebo práca? Poďte sa o tom spoločne baviť.

Informácie
22 Máj 2013
Mladý inovatívny podnikateľ 2013 je Lukáš Majzlan

Dňa 21.05.2013 sa už po siedmy krát konalo slávnostné vyhlásenie výsledkov celoslovenskej súťaže Mladý inovatívny podnikateľ.

Tlačové správy
20 Máj 2013
Podnikatelia hláste, ktoré zákony vám komplikujú život

Združenie mladých podnikateľov Slovenska dnes vyhlásilo druhý ročník súťaže Byrokratický nezmysel. Byrokratický nezmysel 2013 je súťaž o anticenu pre legislatívne opatrenie komplikujúce život podnikateľom.

Informácie
19 Máj 2013
Podnikať sa dá aj bez nápadu

Ak máte chuť podnikať, dá sto aj bez nápadu. Práve takéto možnosti poskytujú franchisingové koncepty. Mnohé z nich hľadajú biznis partnerov na Slovensku. Tu je prehľad niekoľkých z nich.

Tlačové správy
17 Máj 2013
Zahraničná expanzia je pre väčšinu startupov ekonomickou nevyhnutnosťou

Dve tretiny mladých podnikateľov považujú zahraničnú expanziu za nevyhnutný predpoklad ziskovosti svojich startup projektov. Ukazujú to priebežné výsledky prieskumu Združenia mladých podnikateľov Slovenska.