Aktuality

Všetky

Tlačové správy
15 November 2013
Tím odborníkov na rakúsky trh bude koučovať 10 slovenských mladých firiem a ušetrí im viac ako 10 000 eur

V podnikaní je informácia, ktorá rozšíri obzory a vytýči nové ciele, často na nezaplatenie. Hlavne v čase, keď sa firma snaží expandovať na nové trhy je dôležité nezanedbať právne a ekonomické aspekty trhu a tým predísť komplikáciám, či strate zákaziek.

Informácie
13 November 2013
Ako vybudovať úspešnú firmu na Slovensku

Keďže mladým podnikateľom často chýbajú skúsenosti a robia zbytočné chyby, zozbierali sme s portálom podnikajte.sk stovky rád od úspešných podnikateľov o tom, ako sa buduje z nuly úspešná firma na Slovensku.

Tlačové správy
17 Október 2013
Byrokratický nezmysel roka 2013

Po úspešnom prvom ročníku ankety Byrokratický nezmysel roka sa Združenie mladých podnikateľov Slovenska, Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania, Združenie podnikateľov Slovenska a Republiková únia zamestnávateľov rozhodli pokračovať v udeľovaní tejto anticeny.

Tlačové správy
16 Október 2013
HONGKONG – brána na čínske trhy

Hongkong už roky určuje trendy v technologických novinkách, dizajne, vývoji a aj v móde.

Informácie
04 Október 2013
Môžu ryby lietať?

Nadácia PROVIDA hľadá jednotlivcov, neziskové organizácie a podnikateľov, ktorí sa rozhodli spojiť princípy podnikania a filantropie, aby zlepšili životy jednotlivcov a komunít, alebo pozitívne ovplyvnili životné prostredie.

Tlačové správy
03 Október 2013
LOGOPEDICKÁ HRA PRE DETI OD ŠTUDENTOV VYRAZILA REČ

Združenie mladých podnikateľov Slovenska včera, počas slávnostného galavečera Diamanty slovenského biznisu, vyhlásilo víťazov druhého ročníka súťaže Podnikateľský nápad roka.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
17 September 2013
Sponzorované programy na výstavách v HongKongu

HKTDC organizuje viac ako 30 medzinárodných veľtrhov v Hong Kongu ročne. Vďaka spolupráci ZMPS a HKTDC majú naši členovia možnosť získať sponzorované pobyty na veľtrhoch v Hongkongu.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
16 September 2013
Stáže pre manažérov slovenských firiem v Japonsku a Južnej Kórei

Riadiaci pracovníci alebo zamestnanci slovenských firiem so záujmom o obchod s Japonskom alebo Južnou Kóreou sa môžu zúčastniť na tréningových pobytoch zameraných na štúdium obchodu, jazyka alebo praktické skúsenosti.