Aktuality

Všetky

Informácie
09 Máj 2013
Prieskum: Ambície mladých a začínajúcich podnikov v oblasti cezhraničnej expanzie

Nové trhy sú receptom na krízu, preto chce Združenie mladých podnikateľov Slovenska uľahčiť slovenským firmám expanziu.

Informácie
21 Apríl 2013
Pripravované legislatívne zmeny

V legislatívnom procese sa v ostatnom období objavilo niekoľko zákonov, ktoré menia podnikateľské prostredie. Prinášame ich prehľad.

Informácie
06 Apríl 2013
7. ročník súťaže Mladý inovatívny podnikateľ (2013)

Mladí tvoriví podnikatelia majú opäť možnosť prihlásiť sa do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ, ktorá je súčasťou celosvetovej súťaže Creative Young Entrepreneur Award a tu sa koná pod záštitou Ministra hospodárstva SR.

Informácie
05 Apríl 2013
140 sekúnd o podnikaní

Ľudia, nápady, kreativita, zodpovednosť, disciplína a mnohé iné potrebuje mladý podnikateľ, aby bol úspešný. Skúsenosti koncentrované v 140 sekundách nájdete v nasledovnom videu.

Informácie
27 Marec 2013
Mikropôžičky a fond na podporu startupov

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) spúšťa nový mikropôžičkový program a prostredníctvom spoločnosti Fond fondov s.r.o. aj fond na podporu start-upových projektov.

ZMPS v médiách
23 Marec 2013
ZMPS v médiách v januári, februári a marci 2013

Mediálne výstupy o treťom ročníku Stredoeurópskeho fóra podnikateľských anjelov a ďalších aktivitách Združenia mladých podnikateľov Slovenska.

Informácie
16 Marec 2013
Podpora start-upov pri expanzii do Rakúska

Najbližšie dvar roky majú strart-upy a mladé firmy jedinečnú príležitosť bezplatne získať pre svoje podnikanie potrebné manažérske, legislatívne alebo kultúrne know-how, prípadne nájsť si rakúskeho biznis partnera pre spoločné podnikanie.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
15 Marec 2013
Úvery čínskej vlády aj pre slovenských podnikateľov

ČLR má záujem investovať 10 miliárd USD do oblastí rozvoja infraštruktúry, moderných technológií a zelenej ekonomiky. SR patrí medzi 16 krajín, z ktorých majú podnikatelia možnosť čerpať úvery s úrokom 2 - 3 % p. a.