Aktuality

Všetky

Informácie
05 Apríl 2013
140 sekúnd o podnikaní

Ľudia, nápady, kreativita, zodpovednosť, disciplína a mnohé iné potrebuje mladý podnikateľ, aby bol úspešný. Skúsenosti koncentrované v 140 sekundách nájdete v nasledovnom videu.

Informácie
27 Marec 2013
Mikropôžičky a fond na podporu startupov

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) spúšťa nový mikropôžičkový program a prostredníctvom spoločnosti Fond fondov s.r.o. aj fond na podporu start-upových projektov.

ZMPS v médiách
23 Marec 2013
ZMPS v médiách v januári, februári a marci 2013

Mediálne výstupy o treťom ročníku Stredoeurópskeho fóra podnikateľských anjelov a ďalších aktivitách Združenia mladých podnikateľov Slovenska.

Informácie
16 Marec 2013
Podpora start-upov pri expanzii do Rakúska

Najbližšie dvar roky majú strart-upy a mladé firmy jedinečnú príležitosť bezplatne získať pre svoje podnikanie potrebné manažérske, legislatívne alebo kultúrne know-how, prípadne nájsť si rakúskeho biznis partnera pre spoločné podnikanie.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
15 Marec 2013
Úvery čínskej vlády aj pre slovenských podnikateľov

ČLR má záujem investovať 10 miliárd USD do oblastí rozvoja infraštruktúry, moderných technológií a zelenej ekonomiky. SR patrí medzi 16 krajín, z ktorých majú podnikatelia možnosť čerpať úvery s úrokom 2 - 3 % p. a.

Informácie
10 Marec 2013
Mladí podnikatelia spolu s Agentúrou roka na NDK

ZMPS bolo tento rok na NDK v trochu netradičnej podobe. Spolu s Wiktor Leo Burnett sme pripravili workshop, kde tímy študentov pod vedením profesionálov z WLB riešili dve zadania pre reálneho klienta – spoločnosť Retail.bi, víťaza Podnikateľského nápadu roka 2012.

InformácieViditeľné iba pre členov
01 Marec 2013
Verejné obstarávania v rámci NATO

Podnikateľské subjekty SR majú možnosť zapojiť sa do vojenských a civilných dodávok prostredníctvom mechanizmov verejného obstarávania, ktoré je v rámci NATO decentralizované.

Informácie
22 Január 2013
Intel Business Challenge 2013

Vyhrajte exkluzívny program a skúsenosť v Silicon Valley s prvotriednymi svetovými investormi, intenzívny mentoring a školenia s profesionálmi z oblasti podnikania a mimoriadnu príležitosť networkingu po celom svete.