Aktuality

Všetky

Informácie
27 Október 2011
Vyhlásenie výsledkov súťaže Študenská podnikateľská cena 2011

Študentská podnikateľská cena 2011 je celoslovenská súťaž študentských firiem organizovaná neziskovou organizáciou Junior Chamber International Slovakia pod záštitou Eugena Jurzycu, ministra MSVVS.

Informácie
16 Október 2011
Študentská podnikateľská cena 2011

Študentská podnikateľská cena 2011 je celoslovenská súťaž študentských firiem organizovaná pod záštitou Ministra školstva, vedy, výskumu a športu - Eugena Jurzycu.

ZMPS v médiách
11 Október 2011
HOSPODÁRSTVO: Za pol roka dostal Klub podnikateľských anjelov Slovenska 92 podnikateľských zámerov

Bratislava 11. októbra (TASR) Na Slovensku je o rastový kapitál podnikateľských anjelov veľký záujem. Svedčí o tom aj 92 záujemcov o investorov z Klubu podnikateľských anjelov Slovenska (KPAS).

Informácie
05 Október 2011
Hľadáme mentorov/mentorky pre začínajúce podnikateľky

Ste úspešná slovenská podnikateľka alebo podnikateľ? Máte záujem odovzdať svoje skúsenosti a rady? Chcete získať užitočné kontakty na podnikateľky a podnikateľov z EÚ, zviditeľniť svoju firmu a prispieť k vybudovaniu európskej siete mentorov?

Informácie
29 September 2011
Vyhrajte investora 2011

Máte podnikateľský nápad, o ktorom si myslíte, že je skvelý, no chýbajú vám peniaze? Chcete realizovať zaujímavý podnikateľský projekt a hľadáte partnera? Chýbajú vám prostriedky pre váš biznis nápad?

ZMPS v médiách
05 September 2011
HOSPODÁRSTVO: Mladí podnikatelia predstavia svoje plány investorom

Bratislava 29. augusta (TASR) - Mladí podnikatelia, ktorí majú inovatívny podnikateľský nápad, premyslený biznis model a globálne ambície, sa môžu už 2. septembra 2011 stretnúť so zástupcami Credo Ventures.

ZMPS v médiách
01 Apríl 2011
Veľtrh práce Národné Dni Kariéry prichádza do Košíc

Metropola východu poskytne priestor šikovným študentom a absolventom vysokých škôl počas dvoch dní pomôcť svojej budúcej kariére.

ZMPS v médiách
20 Marec 2011
Biznis vám naštartujú anjeli

Biznis na Slovensku dostanú do rúk anjeli. Mladí podnikatelia a začínajúce firmy budú mať možnosť, aby sa dostali pod "krídla“ skúseného žraloka, ktorý má nos na dobrý biznis plán a zároveň aj peniaze, ktoré chce investovať.