Aktuality

Všetky

Informácie
10 Apríl 2012
Mladí podnikatelia budú súťažiť o kampaň za 100 000 EUR

ZMPS vyhlasuje prvý ročník súťaže Podnikateľský nápad roka. Cieľom súťaže je identifikovať inovatívne podnikateľské nápady mladých ľudí a prispieť k ich premene na úspešné podnikanie.

ZMPS v médiách
25 Marec 2012
II. Stredoeurópske fórum podnikateľských anjelov (2012)

Mediálne zmienky o II. ročníku Stredoeurópskeho fóra podnikateľských anjelov, ktoré sa konalo 22. 03. 2012 v Bratislave, na ktorom sa stretli investori z celého regiónu, aby sa podelili o svoje skúsenosti a zároveň sa hodnotil prvý rok činnosti Klubu podnikateľských anjelov Slovenska.

Tlačové správy
22 Marec 2012
Bratislava opäť v centre pozornosti investorov a start-upov

V Bratislave sa dnes uskutočnil druhý ročník podujatia Stredoeurópske fórum podnikateľských anjelov. Po roku sa na ňom opäť stretli stredoeurópski investori (biznis anjeli) a mladí podnikatelia hľadajúci rozvojový kapitál.

ZMPS v médiách
19 Marec 2012
HOSPODÁRSTVO: V Bratislave sa stretnú mladí podnikatelia

Bratislava 19. marca (TASR) - Ako začať podnikať, význam tzv. podnikateľských anjelov a ako ich získať a na mnohé ďalšie otázky by mali nájsť odpoveď mladí začínajúci podnikatelia na 2. ročníku konferencie Stredoeurópske fórum podnikateľských anjelov, ktorý sa uskutoční 22. marca v Bratislave.

Informácie
02 Marec 2012
Podnikateľský nápad roka 2012

Podnikateľský nápad roka 2012 je prvou súťaž svojho druhu na Slovensku. Jej cieľom je motivovať mladých ľudí k rozvoju a realizácii ich podnikateľských nápadov. Finalisti súťaže získajú ceny, ktoré prispejú k premene nápadov na reálne podnikanie.

Tlačové správy
27 Február 2012
Podnikateľky na Slovensku uprednostňujú živnosť, muži „eseročky“

Bratislava, 27. februára 2012. Podľa prieskumu, ktorý nedávno realizovalo Združenie mladých podnikateľov Slovenska, ženy pri zakladaní podnikania viac uprednostňujú živnosť (56 % opýtaných), muži spoločnosť s ručením obmedzeným (52 % respondentov).

Informácie
23 Február 2012
2% z Vašich daní pomôžu mladým podnikateľom rozvíjať sa

Pomôžte spolufinancovať naše vzdelávacie aktivity poukázaním 2% zo zaplatených daní ZMPS. Vaše 2% sú časťou povinného odvodu daní. Vašim rozhodnutím ich len presmerujete na podporu mladým podnikateľom.

Tlačové správy
08 Január 2012
Ženy sa na podnikanie pripravujú zodpovednejšie

Bratislava, 8. januára 2012. Ženy sú pri príprave na podnikanie zodpovednejšie ako muži. Kým takmer 40 % mužov uviedlo, že pred začatím nezostavovalo podnikateľský plán, u žien to bolo len necelých 30 %.