Aktuality

Všetky

Informácie
29 September 2011
Vyhrajte investora 2011

Máte podnikateľský nápad, o ktorom si myslíte, že je skvelý, no chýbajú vám peniaze? Chcete realizovať zaujímavý podnikateľský projekt a hľadáte partnera? Chýbajú vám prostriedky pre váš biznis nápad?

ZMPS v médiách
05 September 2011
HOSPODÁRSTVO: Mladí podnikatelia predstavia svoje plány investorom

Bratislava 29. augusta (TASR) - Mladí podnikatelia, ktorí majú inovatívny podnikateľský nápad, premyslený biznis model a globálne ambície, sa môžu už 2. septembra 2011 stretnúť so zástupcami Credo Ventures.

ZMPS v médiách
01 Apríl 2011
Veľtrh práce Národné Dni Kariéry prichádza do Košíc

Metropola východu poskytne priestor šikovným študentom a absolventom vysokých škôl počas dvoch dní pomôcť svojej budúcej kariére.

ZMPS v médiách
20 Marec 2011
Biznis vám naštartujú anjeli

Biznis na Slovensku dostanú do rúk anjeli. Mladí podnikatelia a začínajúce firmy budú mať možnosť, aby sa dostali pod "krídla“ skúseného žraloka, ktorý má nos na dobrý biznis plán a zároveň aj peniaze, ktoré chce investovať.

ZMPS v médiách
17 Marec 2011
Vznikol Klub podnikateľských anjelov Slovenska

NARMSP v spolupráci so Združením mladých podnikateľov Slovenska a Hospodárskymi novinami dnes na Prvom stredoeurópskom fóre podnikateľských anjelov v Bratislave ohlásila vznik Klubu podnikateľských anjelov Slovenska (KPAS).

ZMPS v médiách
13 Január 2011
Na Slovensku chýba sieť podnikateľských anjelov

Podľa Eurobarometra 2010 by chcelo len 26 % opýtaných Slovákov začať s podnikaním. Je to najhorší výsledok spomedzi všetkých krajín Európskej únie.

Informácie
27 December 2010
Pomáhame podnikateľom akcelerovať ich biznis

ZMPS je spolupracujúcou inštitúciou v rámci Schémy poradenstva a vzdelávania pre malých a stredných podnikateľov, v rámci ktorej realizuje ZMPS v období od decembra 2010 do marca 2011 program poradenstva pre malých a stredných podnikateľov.