Získajte investíciu až 40 000 EUR, mentoring a prístup k 300 mil. zákazníkom

Najväčší akceleračný program na svete hľadá startupy. Získajte investíciu až 40 000 €, mentoring a prístup k 300 mil. zákazníkom. Prihlásiť sa možno do 23. februára 2014.

 

Wayra a jej výsledky

Wayra je program spoločnosti Telefónica Digital, ktorého hlavným cieľom je propagovať inovácie a objavovať talenty v Európe a Latinskej Amerike v oblasti nových digitálnych a informačných technológií (ICT). Wayra je globálny akcelerátor, ktorého hlavným cieľom je podpora inovatívnych technologických projektov a pomoc s uplatnením na trhu.

Počas svojej existencie sa stal jedným z najväčších akceleračných programov na svete, do ktorého sa prihlásilo viac ako 20 000 záujemcov. 315 z nich podporu získalo. V rámci akceleračného programu Wayra bolo preinvestovaných asi 43 mil. €.

Kto a dokedy sa može prihlásiť

Vyhlásená výzva je zameraná na startupy, ktorých spoločným znakom sú inovácie s využitím internetu a nových technológií. Hlavnou témou, na ktorú je výzva zameraná, sú riešenia v oblasti "internetu zariadení". Ide najmä o inteligentné riešenia využívajúce senzory a ďalšie zariadenia použiteľné pri budovaní inteligentných miest, mobilné technológie zamerané na nové aplikácie vyvinuté pomocou HTML 5, či téma Big Data.

Deadline na prihlášky je 23. februára 2014.