Aktuality

Všetky

Tlačové správy
16 November 2015
Na Slovensko prichádza Globálny týždeň podnikania 2015

Globálny týždeň podnikania (Global Entrepreneurship Week) je celosvetová iniciatíva, ktorá sa každý rok odohráva tretí novembrový týždeň vo viac ako 150 krajinách sveta. Jej cieľom je propagovať podnikanie a inšpirovať mladých ľudí k podnikateľskej ceste. Od roku 2015 na Slovensku túto iniciatívu oficiálne zastrešuje Združenie mladých podnikateľov Slovenska. Od 18. do 23.11.2015 pripravilo ZMPS podnikateľské dni v štyroch slovenských mestách.

Informácie
02 November 2015
Otestujte IT zručností vašich zamestnancov

IT Fitness test je o práci s počítačom, s internetom, ale aj o logickom a analytickom uvažovaní, rýchlosti a skúsenostiach so sociálnymi sieťami.

Tlačové správy
05 Október 2015
Podnikatelia, nominujte svojho favorita na Byrokratický nezmysel roka 2015

ZMPS vyhlasuje už štvrtý ročník ankety Byrokratický nezmysel. Byrokratický nezmysel roka 2015 je súťaž o “anticenu” pre legislatívne opatrenia, ktoré zbytočne komplikujú život podnikateľom na Slovensku.

Tlačové správy
22 September 2015
Malé a stredné podniky sa možno budú mať lepšie

Ministerstvo hospodárstva pripravilo návrh zákona o podpore malého a stredného podnikania, ktorý má v značnej miere uľahčiť život a pomôcť malým a stredným podnikateľom.

Informácie
14 September 2015
ZMPS robí veľký prieskum o podnikaní mladých, zapojte sa!

Čo bráni mladým v podnikaní? Na túto otázku nám odpovie zatiaľ náš najväčší prieskum od vzniku ZMPS. Či už podnikáte, chcete začať, alebo ste o tejto ceste nikdy ani neuvažovali, chceme počuť váš názor.

Informácie
10 September 2015
Finalisti súťaže METRO DOBRÝ PODNIKATEĽ 2015 sú známi, rozhodnite o víťazovi!

Dobrí podnikatelia sú po celom Slovensku, no titul Metro Dobrý podnikateľ môže získať len jediný. Kto to bude, môžete teraz v hlasovaní rozhodnúť aj vy.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
23 August 2015
Chcete ísť na podnikateľskú misiu s prezidentom Kiskom?

Prezident SR Andrej Kiska sa v októbri chystá na podnikateľskú misiu do Fínska a Estónska a plánuje so sebou zobrať zástupcov inovatívnych slovenských firiem. Ak sa chcete ocitnúť na palube s prezidentom, pozrite sa, či sa hodíte do niektorej z hľadaných kategórií.

ZMPS v médiách
05 Júl 2015
ZMPS v médiách v januári až júni 2015

Vybrané mediálne výstupy Združenia mladých podnikateľov Slovenska za prvý polrok 2015