Aktuality

Všetky

Tlačové správy
14 Apríl 2015
Ako prekonať pochybnosti pri štarte podnikania?

Častý dôvod, prečo sa mladí ľudia boja začať podnikať, nie sú chýbajúce nápady, ale skúsenosti. Na všetky otázky typu „Čo ak...“ odpovedia mladým skúsení podnikatelia vďaka európskej iniciatíve s názvom Watify.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
03 Apríl 2015
Podnikateľská misia „Missions for growth“ do Japonska a Južnej Kórey

Podnikateľské centrum Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky organizuje misie Európskej komisie na podporu presadzovania malých a stredných podnikov v zahraničí.

Tlačové správy
30 Marec 2015
Mýty a realitu podnikania mladým ľuďom priblížilo Entrepreneurship Forum 2015

O svoj podnikateľský príbeh, prístup k inováciám, zamestnávaniu ľudí, o dobré a zlé podnikateľské rozhodnutia a ďalšie skúsenosti sa v Bratislave s mladými ľuďmi podelili ostrieľaní podnikatelia.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
25 Marec 2015
Fínska podnikateľská delegácia na Slovensku

V apríli 2015 navštívi Slovensko fínska podnikateľská delegácia. V rámci stretnutia sa uskutočnia bilaterálne rokovania so slovenskými partnermi z rôznych odvetví.

Informácie
21 Marec 2015
ZMPS malo svojho zástupcu na Global Entrepreneurship Congress 2015

Od 16. do 19.3.2015 sa v talianskom Miláne uskutočnil svetový kongres venovaný podnikaniu, ktorý každoročne organizuje Global Entrepreneurship Network spolu s partnermi.

Informácie
11 Marec 2015
Obhajovali sme záujmy malých a stredných podnikateľov v Bruseli

24. a 25.2. sa v Bruseli na pôde Európskej komisie konalo stretnutie s názvom Seminar for SME 's representatives at national level on the European Commission 's economic agenda. Hlavným cieľom bolo načrtnúť opatrenia, ktoré by pomohli zlepšiť podnikateľské prostredie v Európe. Nielen v teoretickej rovine, ale aj vo forme konkrétnych riešení, ktoré môžu do platnosti vstúpiť už koncom roka 2015.

Príležitosti
24 Február 2015
Navštívte svetové startupové podujatia zadarmo vďaka SBA

Ak chcete začať podnikať, alebo už máte startup, ktorý práve rozvíjate, máte nárok na pomoc od Slovak Business Agency, ktorá práve otvára program Startup Sharks.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
20 Február 2015
Švajčiarsky CERN hľadá slovenských dodávateľov

MSVVS SR, MH SR, delegácia SR v CERNe a európska organizácia pre jadrový výskum CERN pripravujú v marci konferenciu, v rámci ktorej je cieľom nadväzovať nové spolupráce vo vedeckej i biznisovej oblasti.