European Business Awards

Podporte slovenské firmy v súťaži European Business Awards a pomôžte im vyhrať prestížne ocenenia.

European Business Awards je súťaž ktorá sa koná už od roku 2007. Súťaž sa zameriava na prezentáciu inovatívnych podnikateľských nápadov a biznisov na európskom kontinente, a v rámci Európskej podnikateľskej komunity propaguje ich úspechy, inovácie a etiku.

V ročníku 2016/17 sa zaregistrovalo 33 000 spoločností z 34 krajín, ktoré bojovali o titul “National Champion”. Iba 350 z nich bolo vybraných porotou a tieto teraz majú možnosť bojovať o hlasy verejnosti a titul “National Public Champion”. Medzi týmito firmami je napríklad firma GEVORKYAN, s.r.o., ktorej zakladateľ sa v minulom roku zúčastnil ako spíker našich podujatí v rámci Globálneho týždňa podnikania.

Od 9. januára do 1. marca 2017 sa uskutoční verejné hlasovanie, na základe ktorého bude zvolený jeden “National Public Champion”, ktorý bude následne reprezentovať svoju krajinu v medzinárodnom hlasovaní a bojovať o titul “European Public Champion”. Celé hlasovanie končí 27. apríla 2017.

Okrem hlasovania verejnosti bude sútažiacich hodnotiť odborná porota zložená z predsedov vlád niektorých európskych krajín, komisára Európskej únie pre obchod, riaditeľov firiem Atradius, Nestlé alebo Diageo Continental Europe, ktorá udelí ocenenie “Ruban d´Honneur.”

Ako hlasovať v súťaži:

  1. Pri videu každej spoločnosti je hlasovacie tlačidlo “VOTE FOR THIS ENTRY”. Tu napíšte svoju emailovú adresu a kliknite na tlačidlo „CLICK HERE TO VOTE”.
    Ak chcete byť informovaní o novinkách v súťaži, zaškrtnite “TICK HERE – IF YOU WISH TO BE KEPT UP TO DATE”
  2. Prihláste sa do svojho emailu, ktorý ste vyplnili v kroku 1. Naň ste dostali email z EBA s predmetom “EBA VOTE – Please confirm your vote”. Tu nájdete aj prihlasovacie meno a heslo, ktoré budete potrebovať v kroku 3.
  3. Kliknite na link v emaile od EBA. Budete presmerovaní na ich stránku, kde budete musieť zadať prihlasovacie meno (Váš email) a heslo, ktoré Vám doručili v kroku 2. Vyplňte ich a odošlite.