Aktuality

Informácie

Informácie
16 Máj 2012
Uzávierka súťaže Podnikateľský nápad roka 2012 sa blíži

Uzávierka prihlášok do 1. ročníka súťaže Podnikateľský nápad roka je 31. 05. 2012. Finalisti súťaže získajú exkluzívne služby v oblasti marketingu, poradenstva či bizniscoachingu. Tí najlepší budú pracovať pre vaše startupy.

Informácie
15 Máj 2012
Mladí inovatívni podnikatelia môžu opäť získať zaujímavé ceny

Už po šiesty krát majú mladí tvoriví podnikatelia možnosť prihlásiť sa do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ, ktorá je súčasťou celosvetovej súťaže Creative Young Entrepreneur Award a na Slovensku sa koná pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR.

Informácie
10 Apríl 2012
Mladí podnikatelia budú súťažiť o kampaň za 100 000 EUR

ZMPS vyhlasuje prvý ročník súťaže Podnikateľský nápad roka. Cieľom súťaže je identifikovať inovatívne podnikateľské nápady mladých ľudí a prispieť k ich premene na úspešné podnikanie.

Informácie
02 Marec 2012
Podnikateľský nápad roka 2012

Podnikateľský nápad roka 2012 je prvou súťaž svojho druhu na Slovensku. Jej cieľom je motivovať mladých ľudí k rozvoju a realizácii ich podnikateľských nápadov. Finalisti súťaže získajú ceny, ktoré prispejú k premene nápadov na reálne podnikanie.

Informácie
23 Február 2012
2% z Vašich daní pomôžu mladým podnikateľom rozvíjať sa

Pomôžte spolufinancovať naše vzdelávacie aktivity poukázaním 2% zo zaplatených daní ZMPS. Vaše 2% sú časťou povinného odvodu daní. Vašim rozhodnutím ich len presmerujete na podporu mladým podnikateľom.

Informácie
02 Január 2012
Hľadáme začínajúce podnikateľky so záujmom o mentoring!

Dňa 15. novembra 2011 Európska komisia na gala večeri vo Varšave predstavila Európsku sieť mentorov pre začínajúce podnikateľky.

Informácie
31 December 2011
Rozhovory s angel investormi do startupov

Počas celej jesene mali čitatelia Hospodárskych novín možnosť pravidelne čítať rozhovory s niektorými investormi z Klubu podnikateľských anjelov Slovenska. Vyberáme niekoľko ich myšlienok.

Informácie
31 December 2011
Prieskum potrieb mladých podnikateľov a prekážok v ich podnikaní - zistenia

Prieskum potrieb mladých podnikateľov v SR a prekážok v ich podnikaní bol zameraný na identifikáciu základných problémov ťažiacich mladých podnikateľov s nadväznou analýzou bariér zabraňujúcich rozvoju podnikania mladých ľudí na Slovensku.