Aktuality

Informácie

Informácie
27 Marec 2013
Mikropôžičky a fond na podporu startupov

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) spúšťa nový mikropôžičkový program a prostredníctvom spoločnosti Fond fondov s.r.o. aj fond na podporu start-upových projektov.

Informácie
16 Marec 2013
Podpora start-upov pri expanzii do Rakúska

Najbližšie dvar roky majú strart-upy a mladé firmy jedinečnú príležitosť bezplatne získať pre svoje podnikanie potrebné manažérske, legislatívne alebo kultúrne know-how, prípadne nájsť si rakúskeho biznis partnera pre spoločné podnikanie.

Informácie
10 Marec 2013
Mladí podnikatelia spolu s Agentúrou roka na NDK

ZMPS bolo tento rok na NDK v trochu netradičnej podobe. Spolu s Wiktor Leo Burnett sme pripravili workshop, kde tímy študentov pod vedením profesionálov z WLB riešili dve zadania pre reálneho klienta – spoločnosť Retail.bi, víťaza Podnikateľského nápadu roka 2012.

InformácieViditeľné iba pre členov
01 Marec 2013
Verejné obstarávania v rámci NATO

Podnikateľské subjekty SR majú možnosť zapojiť sa do vojenských a civilných dodávok prostredníctvom mechanizmov verejného obstarávania, ktoré je v rámci NATO decentralizované.

Informácie
22 Január 2013
Intel Business Challenge 2013

Vyhrajte exkluzívny program a skúsenosť v Silicon Valley s prvotriednymi svetovými investormi, intenzívny mentoring a školenia s profesionálmi z oblasti podnikania a mimoriadnu príležitosť networkingu po celom svete.

Informácie
03 Január 2013
Najlepšie startupy získajú od O2 až 50 000 Eur a prístup k 300 mil. zákazníkom

O2 štartuje akcelerátor WAYRA a hľadá inovatívne technologické nápady aj na Slovensku a v Česku. Hlavným cieľom nového akcelerátora Wayra je podpora inovatívnych technologických projektov a pomoc s uplatnením na trhu. .

Informácie
02 Január 2013
Legislatívne zmeny v podnikaní od 1.1.2013

V nasledujúcom článku nájdete stručné informácie a odkazy na kľúčové zmeny, ktoré ovplyvnia podnikanie a podnikateľské prostredie od 1.1.2013.

Informácie
31 December 2012
Inšpiratívne podnikateľské nápady

Mnoho mladých ľudí by si chcelo vybrať povolanie podnikateľa, ale chýba im dobrý podnikateľský nápad. ZMPS preto pripravilo v spolupráci s portálom podnikajte.sk seriál inšpiratívnych podnikateľských nápadov.