Aktuality

Informácie

Informácie
29 November 2013
Failure Stories - Kde sa stala chyba?

Skrachovalo Vám už nejaké podnikanie? Podeľte sa o svoj príbeh a získajte ceny v hodnote 7 000 €.

Informácie
18 November 2013
Podeľte sa s nami o Váš názor na daňové licencie

Podeľte sa s nami o Váš názor na zavedenie daňových licencií. Vyplnenie dotazníka nezaberie viac ako 1 minútu. Podnikajte.sk v spolupráci so ZMPS bude Váš názor tlmočiť kompetentným osobám a inštitúciám.

Informácie
13 November 2013
Ako vybudovať úspešnú firmu na Slovensku

Keďže mladým podnikateľom často chýbajú skúsenosti a robia zbytočné chyby, zozbierali sme s portálom podnikajte.sk stovky rád od úspešných podnikateľov o tom, ako sa buduje z nuly úspešná firma na Slovensku.

Informácie
04 Október 2013
Môžu ryby lietať?

Nadácia PROVIDA hľadá jednotlivcov, neziskové organizácie a podnikateľov, ktorí sa rozhodli spojiť princípy podnikania a filantropie, aby zlepšili životy jednotlivcov a komunít, alebo pozitívne ovplyvnili životné prostredie.

Informácie
03 September 2013
Kto sa stane Podnikateľkou Slovenska 2013?

Slovenské podnikateľky majú opäť šancu zabojovať o prestížny titul a vyhrať osobný automobil. V súťaži Podnikateľka Slovenska získalo ocenenie už viac ako 100 najúspešnejších žien. Kto bude víťazkou tento rok?

Informácie
22 August 2013
Finalisti Podnikateľského nápadu roka 2013

Porota rozhodla a už poznáme finalistov Podnikateľského nápadu roka 2013. O jednom z ocenených môžete rozhodnúť aj vy.

Informácie
08 August 2013
Podnikatelia, nakopnite vládu k činom

Druhý ročník súťaže o najväčší byrokratický nezmysel roka už pozná svojich finalistov.Hlasujte za ne, čím sa môžete pričiniť o ich odstránenie z legislatívy! Z minuloročnej top 10 mení vláda až 5 z nich!

Informácie
01 August 2013
Prieskum: Za lepšie podnikateľské prostredie na Slovensku

Jedným z cieľov nielen ZMPS ale aj Americkej obchodnej komory na Slovensku (AmCham) je zlepšiť podnikateľské prostredie pre všetkých – či už sú to miestne spoločnosti, zahraniční investori, veľké alebo malé podniky.