Aktuality

ZMPS v médiách

ZMPS v médiách
15 November 2011
HOSPODÁRSTVO: Začal sa Globálny týždeň podnikania 2011

Bratislava 15. novembra (TASR) - Združenie mladých podnikateľov Slovenska pripravilo v spolupráci s partnermi, v rámci Globálneho týždňa podnikania 2011, sériu bezplatných prednášok a workshopov o inovatívnom podnikaní.

ZMPS v médiách
31 Október 2011
HOSPODÁRSTVO: Väčšina mladých podnikateľov v SR bojuje s neplatičmi

Bratislava 31. októbra (TASR) - Združenie mladých podnikateľov Slovenska (ZMPS) realizuje prieskum zameraný na prekážky v podnikaní a na potreby mladých podnikateľov na Slovensku.

ZMPS v médiách
11 Október 2011
HOSPODÁRSTVO: Za pol roka dostal Klub podnikateľských anjelov Slovenska 92 podnikateľských zámerov

Bratislava 11. októbra (TASR) Na Slovensku je o rastový kapitál podnikateľských anjelov veľký záujem. Svedčí o tom aj 92 záujemcov o investorov z Klubu podnikateľských anjelov Slovenska (KPAS).

ZMPS v médiách
05 September 2011
HOSPODÁRSTVO: Mladí podnikatelia predstavia svoje plány investorom

Bratislava 29. augusta (TASR) - Mladí podnikatelia, ktorí majú inovatívny podnikateľský nápad, premyslený biznis model a globálne ambície, sa môžu už 2. septembra 2011 stretnúť so zástupcami Credo Ventures.

ZMPS v médiách
01 Apríl 2011
Veľtrh práce Národné Dni Kariéry prichádza do Košíc

Metropola východu poskytne priestor šikovným študentom a absolventom vysokých škôl počas dvoch dní pomôcť svojej budúcej kariére.

ZMPS v médiách
20 Marec 2011
Biznis vám naštartujú anjeli

Biznis na Slovensku dostanú do rúk anjeli. Mladí podnikatelia a začínajúce firmy budú mať možnosť, aby sa dostali pod "krídla“ skúseného žraloka, ktorý má nos na dobrý biznis plán a zároveň aj peniaze, ktoré chce investovať.

ZMPS v médiách
17 Marec 2011
Vznikol Klub podnikateľských anjelov Slovenska

NARMSP v spolupráci so Združením mladých podnikateľov Slovenska a Hospodárskymi novinami dnes na Prvom stredoeurópskom fóre podnikateľských anjelov v Bratislave ohlásila vznik Klubu podnikateľských anjelov Slovenska (KPAS).

ZMPS v médiách
13 Január 2011
Na Slovensku chýba sieť podnikateľských anjelov

Podľa Eurobarometra 2010 by chcelo len 26 % opýtaných Slovákov začať s podnikaním. Je to najhorší výsledok spomedzi všetkých krajín Európskej únie.