Aktuality

Všetky

Príležitosti
22 Október 2019
Kampaň za 15 tisíc eur vyhral náš člen Gabo Oprendek so značkou Mellos

Združenie mladých podnikateľov Slovenska v spolupráci s Radio Services vyhlásili výsledky prvého ročníka súťaže pre začínajúcich podnikateľov Rozohráme tvoj biznis.

Informácie
02 September 2019
Deň súkromného podnikania sa blíži, prihláste sa a získajte nových zákazníkov

Aj tento rok môžu podnikatelia spoločne so svojimi zákazníkmi osláviť Deň súkromného podnikania. Vytvorte si špeciálnu akciovú ponuku, ktoré vystihuje vaše podnikanie a podeľte sa o radosť z toho, čo robíte. Zároveň tak môžete osloviť nových zákazníkov a urobiť si dobrú reklamu. Bilancia už štvrtého ročníku v poradí hovorí, že sa prihlásilo už takmer 400 podnikateľov a ďalší stále pribúdajú.

Informácie
30 Júl 2019
Ľudské zdroje v podnikaní mladých

Aká je fluktuácia vo firmách mladých podnikateľov, čo sú jej dôvody, aké nástroje využívajú mladí podnikatelia na udržanie svojich zamestnancov a koľko investujú do rozvoja seba a svojich zamestnancov?

Informácie
15 Júl 2019
Marketing vo firmách mladých podnikateľov

Koľko investujú mladí podnikatelia do marketingu a aké formy reklamy používajú? Infografika z výsledkov prieskumu.

Informácie
01 Júl 2019
Výsledky Indexu prekážok v podnikaní mladých 2018

Ktoré sú top prekážky v podnikaní mladých? Čo brzdí mladých ľudí v podnikaní a ako sa zmenil Index prekážok v podnikaní mladých 2018 v porovnaní s rokom 2015?

ZMPS v médiách
01 Júl 2019
ZMPS v médiách v januári až júni 2019

Vybrané mediálne výstupy Združenia mladých podnikateľov Slovenska za prvý polrok 2019

Informácie
12 Jún 2019
Prehľad aktuálnej podpory pre tvoje podnikanie v roku 2019

Chcel by si so svojím podnikaním expandovať do zahraničia alebo získať napríklad konzultácie s odborníkmi? Neváhaj sa chytiť svojej príležitosti. Niektoré ponuky sú časovo obmedzené. Ponúkame ti prehľad širokej ponuky bezplatnej podpory pre rozvoj tvojho podnikania.

Príležitosti
12 Jún 2019
Súťaž o reklamnú kampaň v rádiu za 15 000€

Združenie mladých podnikateľov Slovenska a spoločnosť Radio Services spoločne vyhlasujú prvý ročník súťaže s názvom Rozohráme tvoj biznis! Cieľom je okrem podpory začínajúcich podnikateľov tiež ukázať, že reklama v rádiu naozaj funguje.