Aktuality

Príležitosti

PríležitostiViditeľné iba pre členov
17 August 2016
Rakúske firmy hľadajú slovenských partnerov

Rakúske firmy a podnikatelia z oblasti IoT, poľnohospodárstva, stavebníctva, potravinárstva, energetiky a ďalších odvetví hľadajú obchodných partnerov v susedných krajinách vrátane Slovenska. Členovia ZMPS majú unikátnu príležitosť získať bezplatnú pomoc pri hľadaní nových dodávateľov, či rozšírení portfólia svojich produktov a služieb o inovatívne rakúske produkty.

Príležitosti
30 Marec 2016
Podpora pri expanzii do zahraničia

Využite služby agentúry SARIO pri prezentácii ponuky a možností slovenských malých a stredných firiem v oblasti výrobno-kooperačnej spolupráce, subcontractingu a joint-ventures.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
14 Január 2016
Global inovation expert

Vzdelávací program o inovačnej kultúre, svetoví experti, jedno zo 14 miest môže obsadiť účastník zo Slovenska.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
23 August 2015
Chcete ísť na podnikateľskú misiu s prezidentom Kiskom?

Prezident SR Andrej Kiska sa v októbri chystá na podnikateľskú misiu do Fínska a Estónska a plánuje so sebou zobrať zástupcov inovatívnych slovenských firiem. Ak sa chcete ocitnúť na palube s prezidentom, pozrite sa, či sa hodíte do niektorej z hľadaných kategórií.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
03 Apríl 2015
Podnikateľská misia „Missions for growth“ do Japonska a Južnej Kórey

Podnikateľské centrum Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky organizuje misie Európskej komisie na podporu presadzovania malých a stredných podnikov v zahraničí.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
25 Marec 2015
Fínska podnikateľská delegácia na Slovensku

V apríli 2015 navštívi Slovensko fínska podnikateľská delegácia. V rámci stretnutia sa uskutočnia bilaterálne rokovania so slovenskými partnermi z rôznych odvetví.

Príležitosti
24 Február 2015
Navštívte svetové startupové podujatia zadarmo vďaka SBA

Ak chcete začať podnikať, alebo už máte startup, ktorý práve rozvíjate, máte nárok na pomoc od Slovak Business Agency, ktorá práve otvára program Startup Sharks.

PríležitostiViditeľné iba pre členov
20 Február 2015
Švajčiarsky CERN hľadá slovenských dodávateľov

MSVVS SR, MH SR, delegácia SR v CERNe a európska organizácia pre jadrový výskum CERN pripravujú v marci konferenciu, v rámci ktorej je cieľom nadväzovať nové spolupráce vo vedeckej i biznisovej oblasti.