Navštívte svetové startupové podujatia zadarmo vďaka SBA

Ak chcete začať podnikať, alebo už máte startup, ktorý práve rozvíjate, máte nárok na pomoc od Slovak Business Agency, ktorá práve otvára program Startup Sharks.

 

V rámci tohto programu môžete navštíviť medzinárodné stratupové podujatia, nechať sa inšpirovať a nakopnúť tak vlastný biznis!

Ako to funguje?

V rámci tohto programu môžete navštíviť medzinárodné stratupové podujatia, nechať sa inšpirovať a nakopnúť tak vlastný biznis!Iniciatíva s názvom Startup Sharks je program, v rámci ktorého majú účastníci možnosť získať 100 % úhradu nákladov spojených s účasťou na medzinárodnom startup podujatí. Účastníkovi budú vopred hradené tieto poplatky:

  • cestovné náklady
  • výdavky na ubytovanie
  • účastnícke poplatky (vstupenky)
  • prípadne aj náklady na stánok na danom podujatí

 

Skvelé nie? Vďaka tejto príležitosti sa môžete zúčastniť aj podujatí, ktoré by ste si inak možno z finančných dôvodov nemohli dovoliť. Za jeden startup sa môžu prihlásiť až 3 účastníci a výzva funguje už aj na najbližší mesiac - marec 2015.

Ako sa prihlásiť?

Najskôr je potrebné do SBA poslať nominácie a ak vám predbežnú žiadosť schvália, následne uzavriete zmluvu. Tu nájdete všetky podrobnosti a podmienky účasti.

 

Kam sa vybrať?

Neviete, aké startup podujatia sú momentálne vo svete na pláne? Nechajte sa inšpirovať týmito zoznamami:

Prípadne si pozrite Kalendár startupistu, ktorý pripravila priamo Slovak Business Agency. Kalendár nájdete ako prílohu článku nižšie na stiahnutie.

Zúčastniť sa samozrejme môžete akéhokoľvek eventu, ktorý vám SBA schváli v rámci žiadosti.