Hľadáš inšpiráciu a nové obchodné príležitosti - poď s nami na FIN 2018 do Porta

Združenie mladých podnikateľov Slovenska ponúka svojim členom jedinečnú príležitosť zúčastniť sa medzinárodného podujatia pre podnikateľov FIN 2018. FIN 2018 je B2B event, ktorý pozostáva zo seminárov, business matching meetingov, gala večere, prezentácie firiem, ich služieb a produktov a v neposlednom rade z množstva príležitostí na networking.

Aké sú možnosti?

Sme partnerskou organizáciou AJEPC (Asociácia mladých podnikateľov Portugalsko – Čína), ktorá tohtoročný event FIN 2018 spoluorganizuje, a aj preto sa ho naši členovia môžu zúčastniť za zvýhodnené vstupné. AJEPC pre nás pripravila nielen 3 rôzne balíčky, ale ponúka aj príležitosť sprostredkovať priame obchodné kontakty na firmy a osoby, ktoré by mohli byť pre Tvoj biznis zaujímavé z hľadiska nových obchodných príležitostí v Portugalsku, Španielsku alebo v Číne.

Ak Ťa zaujíma skôr konferencia, aktuálne trendy zo sveta podnikania a príležitosť stretnúť zaujímavých (domácich či zahraničných) podnikateľov – postačí Ti balíček LIGHT. Ak by si rozmýšľal/-a, že chceš na FIN2018 aktívne svoje podnikanie alebo biznis nápad aj odprezentovať vo svojom vlastnom stánku – odporúčame zamyslieť sa nad balíčkom RAW alebo FULL.

Ceny balíčkov sú konečné. Nie sme platca DPH. Poplatok nezahŕňa náklady na cestovanie, poistenie a stravu. Tieto výdavky si hradí každý účastník sám.

Náš tip: Ak spĺňaš podmienky, môžeš požiadať o podporu účasti na podujatí z programov, ktoré ponúka Slovak Business Agency. Uzávierka žiadostí je 28.2.2018. Viac informácií

Čo nás čaká? (a neminie:))

Predbežný 3-dňový program v dňoch 14. – 16. júna 2018 si môžeš stiahnuť tu.

To ako vyzeral finálny minuloročný program, kto na ňom vystupoval a fotky z eventu FIN 2017 si môžeš pozrieť na oficiálnej stránke podujatia.

Ideš s nami?

Ak rozmýšľaš pridať sa tento rok ku mladým slovenským podnikateľom, ktorí sa podujatia FIN 2018 v (slnečnom Porte) zúčastnia, napíš do 15. apríla priamo Vlaďke ([email protected] ) o aký balíček by si mal/-a predbežne záujem a ako Ti v ZMPS môžeme pomôcť, aby sa FIN 2018 stal pre Teba a Tvoje podnikanie ďalším úspešným míľnikom.

Súbory na stiahnutie