Príďte zmeniť svoj pracovný i osobný život na workshop Vedomé líderstvo

Vzdelávanie a expanzia

Vedomý Líder Workshop (Conscious Leadership Workshop) je intenzívny 2-dňový seminár s Kevinom Billettom - zahraničným lektorom, ktorý má 20-ročné skúsenosti so seminármi na tému osobný rozvoj. Na workshope sa naučíte ako využiť svoje kvality a talenty naplno. Vyskúšate si cvičenia, ktoré vám pomôžu efektívnejšie komunikovať a stanete sa autentickým lídrom, ktorého budú druhí nasledovať a rešpektovať.

Seminár organizuje koučingová a vzdelávacia spoločnosť Vedoma, ktorej spoločníkom je aj člen ZMPS a majiteľ najväčšieho zľavového portálu ZlavaDna.sk, Zdenko Hoschek.

Je tento workshop pre vás?

Workshop je určený všetkým, ktorí zažívajú permanentný stres a únavu, narastajúci objem práce a zodpovednosti, stratu kontroly a vnútorný odpor, keď treba vlastné rozhodnutia obhajovať pred kolegami, tímom či blízkymi. Ak potláčate vlastné predstavy o riešeniach preto, aby ste sa vyhli konfliktom, ak máte strach zo svojej vnútornej sily a sebaprejavenia sa, potom je tento workshop určený práve pre vás.

Pomôže vám odhaliť v sebe skryté pocity a najmä tie, ktoré blokujú vás a ostatných ľudí v napredovaní. Získate inšpiráciu zo svojho vnútra a objavíte svoje skryté, obmedzujúce presvedčenia. Postavíte sa čelom svojmu vnútornému kritikovi a všetkým svojim strachom a pochybnostiam. Vďaka účinným technikám skúseného lektora, ktorý vedomé líderstvo učí už dlhé roky po celom svete, podrobíte svoje predstavy o sebe, druhých aj o živote úplne novej optike. Začnete sa na veci pozerať z inej perspektívy, začnete v profesijnom i osobnom živote hľadať hĺbku a získate celkovo iný pohľad.

Ako vám workshop môže pomôcť v podnikaní?

Aby ste spôsobili zmenu u ľudí okolo vás, musíte najprv zmeniť seba: je to zmena uhľa pohľadu. Workshop vás naučí, že nastal čas, aby ste si dovolili objaviť v sebe to, čo vám bránilo byť skutočne samými sebou. Vďaka tomu budete môcť nechať vyniknúť vaše skutočné líderské kvality.

Spolu s lektorom Kevinom Billettom objavíte svojich vnútorných "sabotérov", ktorí vám bránia prejaviť váš skutočný potenciál, a navždy sa ich zbavíte. Workshop vám pomôže dostať sa na cestu, na ktorej dosiahnete svoje najväčšie vízie a budete konať so sebavedomím a presvedčivosťou, ktorá vychádza priamo z vás. Predstavte si že pracujete s ľuďmi, ktorí prejavujú naplno svoje najlepšie schopnosti, spoločne objavujete nové príležitosti, trhy a prekonávate výzvy. Tento až ideálne znejúci scenár sa stane reálnym vtedy, keď sami v sebe objavíte to najlepšie, a to bez strachu, obáv, kritiky, posudzovania alebo utiahnutia sa.

Vďaka workshopu objavíte chybné vzorce správania seba aj druhých a naučíte sa špičkové transformačné schopnosti, ktoré môžete použiť v napredovaní životom. Budete objavovať a rozvíjať svoje schopnosti skutočného a autentického vodcu – ako príklad pozitivity, možností a vplyvu.

Cena, trvanie a ďalšie podrobnosti

Trvanie: 2 dni
Dátum: 4.-5. júl 2015
Miesto konania: Bratislava, NH Gate ONE hotel

Seminár je v angličtine so simultánnym prekladom do slovenčiny/češtiny. Cena tlmočenia je 20 EUR na celý workshop.

Cena: 235 EUR
Cena s tlmočením: 255 EUR

Vyššie uvedená cena nezahŕňa stravovanie alebo ubytovanie počas semináru. K dispozícii bude voda a ovocie počas prestávok.


Prihlásenie: http://vedoma.sk/prihlasky (po vyplnení prihlášky vás systém bude ďalej navigovať k zaplateniu)

 

Ďalšie informácie

Kompletné informácie o workshope.

Doplňujúce informácie o spoločnosti Vedoma a videá, v ktorých hovoria o svojej autentickej skúsenosti z workshopu jej zakladatelia Zdenko Hoschek, Michal Andrejco a Vlastimil Feiner.

Krátke interview s lektorom Kevinom Billettom o workshope.