Klub riadenia na tému "Spoločníci vo firme. Problémy alebo pridaná hodnota?"

Vzdelávanie a expanzia

Ďalšie podujatie Klubu riadenia s biznis koučom Rudom Lukačkom a jeho hosťami na tému spoločníkov vo firme a o tom, či pre firmu znamenajú základ budúcich konfliktov alebo pridanú hodnotu.

Biznis kouč Rudolf Lukačka má v tejto oblasti bohaté skúsenosti.  Firmu zakladal spolu s 12 spoločníkmi, ktorých po určitom čase doplnil ešte jeden, a to priamo z Nemecka. Sám hovorí o tom, ako vyzerali ich pracovné porady: „Dve minúty sme sa bavili o stratégií firmy a potom sme sa dve hodiny hádali o platoch.“ Nakoniec počet spoločníkov znížili. 

Na nasledujúci Klub riadenia prijal pozvanie aj hosť Vladimír Šikura,  ktorý spolu so spoločníkmi založil firmu Tronet. V roku 2003 stál pri zrode joint-venture Soitron so Soitsa a v roku 2005 po zmene akcionárov riadil proces integrácie obchodných aktivít do jednej spoločnosti SOITRON, a. s., ako predseda predstavenstva a generálny riaditeľ, ktorým je dodnes.

Účastníci Klubu riadenia budú diskutovať aj o:

  • výhodách a rizikách viacerých spoločníkov vo firme
  • správnom určení úloh, zodpovednosti a podielov
  • spôsoboch ako predchádzať konfliktom medzi spoločníkmi

Najbližší Klub riadenia sa bude konať dňa 02.10.2012 o 17:00 v Pálffyho paláci, Zámocká 47 Bratislava.

 

Dress code: business casual

Ak Vás téma zaujala, máte skúsenosti so spoločníkmi vo firme alebo máte otázky na rečníkov, neváhajte sa registrovať TU. Počet miest je limitovaný! Potvrdenie o účasti očakávajte 2 dni pred konaním podujatia. 

Videozostrihy z predchádzajúcich podujatí si môžete pozrieť tu

 

Podujatie je spolufinancované Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v rámci grantovej schémy ADAM 2 z projektu Zo školy do biznisu.