BMB Leitner akadémia pre mladých podnikateľov na tému Daňové kontroly

Vzdelávanie a expanzia

Združenie mladých podnikateľov Slovenska pripravilo so spoločnosťou BMB Leitner sériu vzdelávacích seminárov pod názvom BMB Leitner akadémia pre mladých podnikateľov.

Cieľom tohto projektu je zvýšiť povedomie mladých podnikateľov o právnych, daňových a ekonomických otázkach expanzie ich podnikania. Ide o ďalšiu zo série aktivít Združenia mladých podnikateľov Slovenska, pri ktorých lídri dnešného sveta podnikania investujú svoju profesionalitu a skúsenosti do podpory podnikania mladých.

Téma: Daňové kontroly

Na seminári sa od špičkových expertov dozviete:

  • ako sa pripraviť na príchod daňovej kontroly,
  • na čo si dávat pozor v prípade daňovej kontroly,
  • na čo má podnikateľ právo v prípade daňovej kontroly,
  • aké zmeny nastali v daňovom poriadku od roku 2012,
  • a mnoho príkladov z praxe.

O svoje skúsnosti sa podelí Martin Michalides, P LL.M, Manager BMB Leitner. Pán Michalides sa špecializuje na slovenské a medzinárodné danové právo, najmä v oblasti DPH.

Termín a miesto konania

Podujatie sa koná v utorok 20.11.2012 od 09.00 do 13.00

Miestom konania bude sídlo spoločnosti BMB Leitner, ktoré nájdete na Zámockej 32 v Bratislave

BMB Leitner akadémia pre mladých podnikateľov je určená pre majiteľov malých rastúcich firiem. Registrácia účastníkov je možná do 14. 11. 2012 na nasledovnom linku. Potvrdenie účasti očakávajte 2 dni pred konaním podujatia.

REGISTRÁCIA BOLA PRE NAPLNENIE KAPACITY UKONČENÁ!

Dress code: business casual

Podujatie je určené prednostne pre členov ZMPS. Nečlenovia ZMPS sa môžu zúčastniť podujatí ZMPS jeden krát. 

PODUJATIE NIE JE URČENÉ PRE MAJITEĽOV ÚČTOVNÝCH SPOLOČNOSTÍ A DAŇOVÝCH PORADCOV!

BMB Leitner

BMB Leitner je spoločnosť poskytujúca kvalitné služby v oblasti daňového poradenstva, auditu a vedenia účtovníctva a zaraďuje sa medzi TOP 5 v rebríčku Top Trend audítorských a poradenských spoločností na Slovensku. V BMB Leitner spájame sily a skúsenosti s cieľom poskytnúť našim klientom profesionálne služby. Každý klient je pre nás dôležitý. Osobným prístupom vytvárame riešenia podľa individuálnych potrieb klientov rešpektujúc princípy zodpovedného podnikania.