BMB Leitner akadémia pre mladých podnikateľov

Vzdelávanie a expanzia

Združenie mladých podnikateľov Slovenska pripravilo so spoločnosťou BMB Leitner sériu vzdelávacích seminárov pod názvom BMB Leitner akadémia pre mladých podnikateľov.

Cieľom tohto projektu je zvýšiť povedomie mladých podnikateľov o právnych, daňových a ekonomických otázkach expanzie ich podnikania. Ide o ďalšiu zo série aktivít Združenia mladých podnikateľov Slovenska, pri ktorých lídri dnešného sveta podnikania investujú svoju profesionalitu a skúsenosti do podpory podnikania mladých.

Téma: Ekonomické a právne aspekty cezhraničného podnikania

Na seminári sa od špičkových expertov dozviete:

  • základné právne aspekty medzinárodného práva, ktoré sú nevyhnutné pri cezhraničnom podnikaní (JUDr. Marián Janočko, partner PRO iURE - advokátska kancelária, s.r.o.)
  • ako skontrolovať účtovníka, či základné odlišnosti reportingu v okolitých krajinách v porovnaní so SR (Roman Ponc, DipIFR, director BMB Leitner)
  • výhody, ale aj riziká daňovej optimalizácie (Renáta Bláhová, FCCA, LL.M , partner BMB Leitner)

Termín a miesto konania

Podujatie sa koná v utorok 16.10.2012 od 09.00 do 13.00

Miestom konania bude sídlo spoločnosti BMB Leitner, ktoré nájdete na Zámockej 32 v Bratislave

BMB Leitner akadémia pre mladých podnikateľov je určená pre majiteľov malých rastúcich firiem. Registrácia účastníkov je možná do 12. 10. 2012 na nasledovnom linku. Potvrdenie účasti očakávajte 2 dni pred konaním podujatia.

Dress code: business casual

Podujatie je určené prednostne pre členov ZMPS. Nečlenovia ZMPS sa môžu zúčastniť podujatí ZMPS jeden krát. 

BMB Leitner

BMB Leitner je spoločnosť poskytujúca kvalitné služby v oblasti daňového poradenstva, auditu a vedenia účtovníctva a zaraďuje sa medzi TOP 5 v rebríčku Top Trend audítorských a poradenských spoločností na Slovensku. V BMB Leitner spájame sily a skúsenosti s cieľom poskytnúť našim klientom profesionálne služby. Každý klient je pre nás dôležitý. Osobným prístupom vytvárame riešenia podľa individuálnych potrieb klientov rešpektujúc princípy zodpovedného podnikania.