Zažite 3. ročník úspešnej e-commerce konferencie - Upterdam

Ostatné

Prednášky od svetových rečníkov, prezentácie vychytávok, rady profesionálov a nové kontakty.

Kedy a kde?

Upterdam vyrastie 8. októbra 2019 na Starej tržnici v Bratislave ako samostatné mesto, ktoré rovnako ako online svet má svoje usporiadanie. Mesto sa delí na jednotlivé štvrte, ktoré ti ponúknu rôzne spôsoby využitia tvojho upterdamského občianstva.  Avšak žiadne oficiality nečakaj, pretože žezlo nad ním bude držať Matej „Sajfa“ Cifra, ktorý vie, ako ťa dostať do varu.

Čo zažiješ?

E – commerce nepozná hranice, preto je tu Upterdam, ktorý ti na jednom mieste ukáže možnosti a nové pohľady na tvoj biznis s cieľom upragovať a expandovať ďalej. Zažiješ prednášky od svetových rečníkov, odprezentujú sa ti firmy a ich vychytávky, profesionáli ti ponúknu svoje rady a získaš nové nápady a kontakty.

Toto je explózia informácií, ktorá ťa čaká,  no my chceme aby si si ju poriadne užil. Ak budeš potrebovať vypustiť paru, k dispozícii bude chutné občerstvenie, či coffee breaky. Ak máš rád väčší úlet, musíš navštíviť chill – out štvrť, kde ťa čaká Mindball, či X – box.

Celý deň zavŕšime Upterparty, no aby sme ju poriadne roztočili, musíme preladiť konferenčný priestor na miesto vhodné na tvoje tanečné kreácie. Večer budeš mať dve hodinky na svoje vlastné aktivity, no my sme pre teba v tomto čase pripravili up! štvrť, ktorá je zameraná na mobilitu a nové technológie – čo tak jazda po Bratislave v elektrickom Volkswagen e – up!?

Nové informácie už budú nasaté , networking za tebou a hlavné mesto v malíčku – o 20:00 hod. na teba čaká Upterparty pod taktovkou DJ – a  Milana Lieskovského a sprievodnými podujatiami, ako napr. svetelná šou. Pripravili sme pre teba aj jedinečný drink, ktorý sa viaže len k tomuto dňu. Tu jednoducho nesmieš chýbať!

Vždy máš kopec otázok a niektoré zákutia online biznisu sú pre teba stále nezrozumiteľné? Nečakaj doma za počítačom na to, kým ti niekto na sociálnych sieťach odpíše na tvoj príspevok. Príď do Upterdamu! Profersionáli z brandže, firmy, novinky, technologické vychytávky a to celé v príjemnej , zábavnej atmosfére s ľuďmi, ktorí sú naladení na rovnakej vlne ako ty.

Staň sa aj ty občanom prvého e – commerce mesta na svete!

Pre 10 najrýchlejších členov ZMPS máme 10 bezplatných vstupov a pre ostatných zvýhodnené vstupné:

  1. buď 1 + 1 zdarma
  2. alebo 50 % zľava pre jednotlivcov

V prípade záujmu je potrebné použiť zľavový kód ZMPS2019