Startup Weekend po štvrtýkrát v Žiline - 54 hodín, ktoré Ti môžu zmeniť život!

Ostatné

Staň sa súčasťou 54-hodinového boja za premenu myšlienky na skutočnosť, počas ktorého zažiješ nielen adrenalín a eufóriu, ale aj pozitívny stres a totálne vyčerpanie.

Máš nápad? Príď a podrob ho skúške! Máš schopnosti? Príď, otestuj ich a nauč sa veľa nového. Stretneme sa v coworkingovom a podnikateľskom centra Banka Žilina. Chceme Ťa na Startup Weekende Žilina 2015!

Aj tento rok očakávame rovnako výnimočných účastníkov, dravých a kreatívnych, ktorí  tento víkend zmenia na skvelú show, a aj tento rok im prídu radiť tí najlepší mentori. Tešiť sa môžeme na napríklad na Michala Trubana, Petru Kolesárovú, Simonu Bubánovú, Jaroslava Ľuptáka, Petra Trojáka a mnohých ďalších.

Atmosféra, ktorú nikde inde nezažiješ

V piatok 16. októbra začíname v poriadne rýchlom tempe a už  z neho nepoľavíme! Večer začína jednou z najväčších výziev pre tých účastníkov, ktorí prišli ako idea makeri -  a svojimi minútovými prezentáciami nápadov musia presvedčiť budúcich členov tímu o tom, že práve ich myšlienka je tá najlepšia. Táto časť je verejná, a ak si si ešte nekúpil lístok, stále sa práve v tejto chvíli môžeš pridať k tímu alebo prezentovať svoj nápad. Autori najlepších myšlienok zostavia svoje tímy a začína sa tvrdá drina - pracuje sa vo dne aj v noci.

Počas soboty sa pri tímoch striedajú skúsení mentori z oblasti biznisu, marketingu a technológií, ktorých hlavnou úlohou je tímy naviesť na cestu k úspechu. Celý kolotoč práce, učenia, zábavy, únavy aj eufórie sa skončí v nedeľu podvečer finálnymi prezentáciami a vyhlásením víťazov, ktorých vyberie starostlivo zostavená porota odborníkov a expertov z praxe.

Priestor, aký nikde inde nedostaneš

Po skúsenostiach z minulých rokov už dnes vieme, že sa môžeme spoločne tešiť na ľudí, tímy a projekty, ktoré budú mať potenciál nie len vyhrať Startup Weekend, ale rásť ďalej aj po jeho skončení. Z tých najlepších nápadov z minulých ročníkov spomeňme napríklad Pure Junk alebo BeeSafe. Bude tohtoročnou jednotkou ten Tvoj?

Všetky novinky nájdeš na Facebooku