Startup Weekend Košice už ďalší víkend

Ostatné

Chystá sa už druhé podujatie s názvom Startup Weekend. Táto celosvetovo obľúbená akcia si našla svojich priaznivcov aj v Košiciach a okolí a bude sa konať už najbližší víkend. Nezmeškajte príležitosť prihlásiť sa.

Startup Weekend Košice sa bude konať v priestoroch knižnice Technickej univerzity v Košiciach. Práve tu môžete nasať tú pravú startupovú atmosféru, akú každoročne zažívajú mladí podnikatelia vo viac ako sto krajinách sveta - od Mongolska, cez Juhoafrickú republiku, až po Brazíliu či Veľkú Britániu.

Hlavní rečníci podujatia budú Matej Ftáčnik a Adrian Pica, do poroty zasadnú Anton Cižmár (rektor TUKE), Tomáš Bel (EXIsport), Rastislav Puchala (KPMG) a Jaroslav Lupták (Neulogy). Tešiť sa na vás budú aj mentori, konkrétne Tomáš Baran (Goldee), Marek Kuzma (Innocent), Ivan Debnár (The Spot SK), Peter Šoltés (Promiseo), a tiež IT špecialisti Michal Kacierik a Matej Ďuriš.

Celý program, ako aj ďalšie podrobnosti k akcii si môžete pozrieť na webe kosice.startupweekend.org.

Tu si tiež môžete priamo kúpiť vstupenky na akciu. Členovia ZMPS majú v tomto prípade zvýhodnené vstupné a môžu sa registrovať ako študenti. Miesto ISIC karty si ich potom organizázor overí v zozname členov poskytnutom generálnou radou ZMPS.

Organizátori sa už teraz tešia na vašu účasť!