Medzinárodný kongres rodinných firiem

Ostatné

Čo urobiť preto, aby rodinné firmy na Slovensku udržali ďalšie generácie, mohli expandovať a vyhli sa chybám z minulosti? Dozviete sa na unikátnom stretnutí rodinných firiem zo Slovenska a zo zahraničia. Medzi rečníkmi budú majitelia najväčších rodinných podnikov v Európe a na svete, ktorí sa podelia o vedomosti a skúsenosti týkajúce sa riešenia problémov rodinného podnikania.

Pre koho je podujatie určené

Pre majiteľov a nástupcov firiem, ktorí by si radi získali inšpiráciu od špičkových expertov a podnikateľov, ktorí zažili generačnú výmenu na vlastnej koži.

Jedným z nich bude aj Carl Elsener (junior), ktorý je pokračujúcou generáciou rodinnej firmy Victorinox - známe skladacie vreckové nože. Pripravený bude naozaj inšpiratívny program, ktorý vám môže pomôcť zaviesť veľa účelných zmien do vašich firiem.

Ochutnávka tém, o ktorých budeme hovoriť

  • Ako v rámci rodiny budovať firemné vzťahy tak, aby zvýšili efektivitu rodinnej firmy
  • Ako fungujú mechanizmy Rodinnej ústavy
  • Ako zriadenie Rodinnej rady a spísanie Rodinnej ústavy ovplyvňuje fungovanie firmy a rodiny
  • Zákonitosti medzigeneračnej komunikácie a ako budovať medzigeneračné vzťahy - čiže Ako budovať vlastnú silu v šťastnej rodine

Pracovný program konferencie zakončíme koncertom klavírneho virtuóza Jozefa Hollého so sláčikovým orchestrom.

Kedy

09. septembra 2020 od 09:00 do 18:00 hod. 

Kde

Radisson Blu Carlton Hotel, Hviezdoslavovo námestie 3, 811 02, Bratislava

Registrácia

Počet miest na kongrese je obmedzený, uprednostnení budú zástupcovia rodinných firiem. Napriek veľkému množstvu rodinných firiem na Slovensku sme nútení si vybrať a pozvať len určité množstvo firiem, aby sme to kapacitne zvládli. Preto vás prosíme, aby ste sa prihlasovali s vážnosťou a rešpektom k druhým, je to záväzné a deklarujete tým, že môžeme rátať s vašou účasťou.

Parkovanie

Pre účastníkov Kongresu je k dispozícii parkovanie za zvýhodnené ceny v podzemných garážach Radisson Blue Carlton Hotela v cene 15 eur do 10 hodín parkovania. Pre ubytovaných hostí je cena 29 eur na celú dobu ubytovania.

Ubytovanie

Pre účastníkov je možné ubytovanie v Radisson Blue Carlton Hotely za zvýhodnené ceny.

Ďalšie informácie

Bližšie informácie ohľadom speakrov a programu nájdete na web stránke Inštitútu Rodinného Businessu IRB: www.irbslovensko.sk