Jedinečná výstava Podnikajte s franchisingom 2017

Ostatné

Uvažujete o podnikaní, hľadáte vhodný biznis, chcete sa zorientovať? Franchisingová výstava vám poskytne prehľad o aktuálnom podnikateľskom prostredí, ponúkne príklad ako podnikať so známou značkou. Pripravené sú skutočné príbehy úspešných slovenských podnikateľov, ktorí sa sami vypracovali.

Výstava podporuje existujúcich aj nových

Podujatie spája nepodnikateľov, ktorí sa zaujímajú o možnosť franchisingového podnikania spolu s ľuďmi, ktorí sa ako odborníci denne v tejto problematike pohybujú. Podnikatelia už existujúcich franchisingových konceptov predstavia v panelových diskusiách skutočné inšpiratívne príbehy pre váš nový biznis.

Záujemcovia o vlastný franchisingový koncept

Výstava poskytne priestor aj pre podnikateľov, ktorí majú záujem rozšíriť svoje podnikanie a chcú vytvoriť vlastný franchisingový koncept. Absolvovaním diskusií získajú maximum informácií a odpovedí na svoje otázky od podnikateľov, ktorí už zvládli vytvoriť takýto koncept a budujú svoje značky.

Prečo práve franchising?

Franchising umožňuje malým a stredným podnikateľom rýchlo a v zásade bez rizika aplikovať know-how poskytnuté franchisorom. Je to jeden z najprogresívnejších trendov v oblasti malého a stredného podnikania pri tvorbe pobočiek a sietí.

Kedy a kde

Podujatie, ktoré organizuje Slovenská Franchisingová Asociácia sa uskutoční 12. októbra 2017 vo Vienna House Easy Chopin Bratislava. Registrovať sa na výstavu je možné do 11. októbra.