ZMPS Meet-up v Trenčíne

Networking

Prvý regionálny meet-up v spolupráci s Trenčianskou univerzitou Alexandra Dubčeka a jej novým študentským coworkingovým centrom bude zameraný predovšetkým na networking, no privítame aj zaujímavého hosťa.

V marci sa ZMPS znovu chystá do regiónov. Konkrétne do Trenčianskeho kraja, kde sa priamo v Trenčíne uskutoční prvý meet-up v tomto meste. Zorganizovali sme ho spoločne s novučkým coworkingovým centrom Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka. Meet-up sa uskutoční 12.3.2014 (streda) o 17:00 v priestoroch centra (Študentská 2).

Podujatie je zamerané najmä na networking a má neformálny charakter. Jeho cieľom je prísť sa zoznámiť s inými podnikateľmi a diskutovať vzájomne o vlastných skúsenostiach a prekážkach, ktoré riešia mnohí mladí ľudia v biznise.

Akcia je otvorená i pre verejnosť, no kvôli obmedzenej kapacite budeme v prípade veľkého záujmu uprednostňovať členov ZMPS.

Program:

  • 16:30 - 17:15 registrácia účatsníkov
  • 17:15 - 17:30 privítanie a krátke predstavenie ZMPS a coworkingového centra TNUAD
  • 17:30 - 18:30 interview s hosťom
  • 18:30 - 19:00 otázky pre hosťa
  • 19:00 - 21:00 voľná diskusia a networking

 

Hosťom večera budú víťazi ocenenia Podnikateľský nápad roka 2012, Daniel Minárik a Jozef Štefanka s ich produktom Profitup. Pre účastníkov meet-upu bude pripravené malé občerstvenie. Registrácia na podujatie je povinná.

 

Chcete sa zúčastniť? Tu je registrácia na podujatie.