Young business inspiration

Inšpirácia

Konferencia pri príležitosti 10. výročia vzniku Združenia mladých podnikateľov Slovenska. Tešiť sa môžeš na dávku inšpirácie, networkingu a zábavy s ďalšími mladými podnikateľmi.

Veľká skupina mladých má chuť pustiť sa do vlastného podnikania, no zároveň začiatky podnikania prežije len zlomok z nich. Preto sme pripravili podujatie, na ktorom získaš inšpiráciu, know-how a kontakty.

Stretneš rovesníkov, resp. podnikateľov, ktorí začínali v mladom veku a z nuly za pomerne krátky čas v našom regióne vybudovali úspešné firmy.

KEDY

  • v stredu 8. septembra 2021

KDE

REGISTRÁCIA

Oslava je určená pre všetkých členov ZMPS a je bezplatná.

Kapacita je obmedzená, odporúčame preto, nenechávať si registráciu na poslednú chvíľu, lístky sa zvyknú rýchlo míňať :)

Registruj sa prosím individuálne pod svojím menom (s diakritikou) a e-mailom. Plný menný zoznam potrebujeme kvôli tvorbe menoviek.

Vstup na podujatie bude zároveň možný len s potvrdením o očkovaní druhej dávky proti COVID-19/s negatívnym antigénovým/PCR testom nie starším ako 24 hod, resp. v  zmysle aktuálne platných podmienok. Registráciou na podujatie s touto podmienkou súhlasíte.

Viac info čoskoro.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Ak by si chcel vedieť niečo, čo si sa v tomto popise nedozvedel napíš na email [email protected] alebo zavolaj na telefónne číslo 0948 946 496.

Tešíme sa na teba!