Príďte sa inšpirovať k podnikaniu do Košíc (registrácia na podujatia)

Inšpirácia

Združenie mladých podnikateľov Slovenska v spolupráci s partnermi pripravilo 30. 10. 2012 v Košiciach pre začínajúcich podnikateľov dve zaujímavé podujatia.

Účasť na podujatiach je bezplatná, je však potrebné sa vopred registrovať. 

Téma Termín konania Miesto konania
Prednáška: JOZEF ONDÁŠ - Talent nie je všetko. Skutočný úspech je výsledkom dôslednej prípravy a poctivej práce. A mať víziu je pre úspech nevyhnutné.
REGISTRÁCIA ÚČASTNÍKOV TU!
30. októbra 2012
9:00-10:00
Košice, Univerzitná knižnica,  Letná 9, Technická univerzita v Košiciach

Workshop: Peter Ondruš - Ukážte sa zahraničným klientom cez internet
REGISTRÁCIA ÚČASTNÍKOV TU! (kapacita je obmedzená pre 20 účastníkov)

10:00 - 12:30 Košice, Univerzitná knižnica,  Letná 9, Technická univerzita v Košiciach

Kto je Jozef Ondáš

Jozef Ondáš po absolvovaní odboru matematika, logika a teória množín na košickej Univerzite Pavla Jozefa Šafárika začal pracovať v oblasti informačných technológií a údržby vo Východoslovenských železiarňach. Po roku 1990 pôsobil vo firmách IBM a SAP. V rokoch 1997 až 1998 pôsobil ako námestník generálneho riaditeľa Železníc SR a od roku 1999 ako generálny riaditeľ IBM Kuwait (KBM). V rokoch 2003 až 2005 pôsobil niekoľko mesiacov ako poradca Ministerstva financií SR pre oblasť použitia IT technológií v riadení verejných financií. Stál pri zrode T-Systems Slovakia v roku 2006 a v priebehu piatich rokov z firmy vybudoval jedného z najväčších zamestnávateľov v meste, kde pracuje vyše dvetisíc ľudí. V roku 2010 vyhral súťaž Manažér roka, ktorú organizuje týždenník Trend a stal sa Osobnosťou roka HR Gold. Popri práci sa venuje aj charitatívnej činnosti, zameranej na podporu detí v detských domovoch a rodín v krízovej situácii.

Prednáška je určená pre širokú verejnosť - študentov, začínajúcich podnikateľov...

Kto je Peter Ondruš

Peter Ondruš je konzultant v internetovej marektingovej agentúre VISIBILITY, kde sa stará o analýzu klientov  a tvorbu digitálnych stratégií. V rokoch 2005-09 pracoval v T-com ako senior produktový manažér. Odštartoval niekoľko inovácií ako Unifikovaná komunikácia, Microsoft "Super office" projekt a ďalšie. Neskôr pôsobil v americkej spoločnosti Patton ako regionálny obchodný manažér, kde zabezpečoval obchodné aktivity pre slovenský a poľský trh. 

Workshop je určený predovšetkým pre začínajúcich podnikateľov.