Podnikateľská fiesta 2019 - Inovácie online a offline

Inšpirácia

Si začínajúci alebo už zabehnutý podnikateľ, máš svoju prevádzku a chceš vedieť ako robiť biznis lepšie? Príď sa inšpirovať na Podnikateľskú fiestu 2019. Okrem nadupaných informácií sa aj zabavíš, pretože podujatie moderuje stand-up komik Michael Szatmary. Legenda, ktorá vie, že stáť na mieste sa neoplatí a že na Podnikateľskej fieste sa jednoznačne nudiť nebudeš.

Kto bude vystupovať a čo všetko ťa čaká?

Hlavným rečníkom podujatia bude Jaro Zacko, ktorý je podnikateľ a spoluzakladateľ TRIAD Advertising - reklamnej agentúry roka 2018. Prezradí, že robiť chyby pri štarte podnikania je normálne, ale aj to, že marketing sa dnes dá rozbehnúť aj bez veľkých investícií.

Nosnými časťami programu budú dve panelové diskusie. 

  1. Prvá časť bude venovaná biznis inováciám vo svete online. Odborníci z praxe ti prezradia, aké  príležitosti priniesli podnikateľom e-kasy, ako môžeš inovovať platobné možnosti pre svojich zákazníkov, alebo ako sa u nás darí platbám mobilmi. Na otázky budú taktiež odpovedať Martin Dolejš zo spoločnosti MasterCard a odborník na digitálne bankovníctvo Peter Ivanka zo spoločnosti Softec.
  2. Druhá časť sa bude niesť v duchu trendov v reálnom, offline svete. Hovoriť sa bude o trvalej udržateľnosti, kedy sa presvedčíš, že to už dávno nie je len vzdialená téma určená pre vedcov či eko-nadšencov, ale reálny trend z ktorého môžeš urobiť svoju konkurenčnú výhodu. Vystupovať budú „Zero waste nadšenec“ Igor Losman zo spoločnosti METRO Cash & Carry, dvojica Martina Novotová a Martin Gajdoš, ktorí prevádzkujú predajňu potravín BEZOBALIS a majiteľka cukrárne Mandlove Martina Grňová, ktorá rozváža svoje zero-waste koláče po Bratislave elektromobilom.

Najnovšími trendami ťa prevedie aj šéfkuchár spoločnosti METRO Vojto Artz, vďaka ktorému sa môžeš nielen inšpirovať, ale aj ochutnať jeho špeciality.

Program Podnikateľskej fiesty 2019

12:30 Registrácia účastníkov

13:00 – 13:10 Otvorenie

13:10 - 13:30 Jaro Zacko, podnikateľ a spoluzakladateľ TRIAD Advertising - reklamnej agentúry roka 2018

13:30 - 14:30 I. panel: Inovácie online

Martin Dolejš – Director business development CZ&SK MasterCard

Peter Ivanka – Account manager zo spoločnosti Softec

Patrick Melioris – Director of payment cards and cash department, ČSOB

Tomáš Poloma – hlavný štátny radca oddelenia bankovej legislatívy

14:30 - 15:00 Cooking show prezidenta SZKC a šéfkuchára METRO Vojta Artza so zameraním na inovácie vo varení

15:00 - 15:30  Case Study - Z offline do online

15:30 - 16:30 II. panel: Inovácie offline

Igor Losman – store manager predajne METRO

Martina Novotová – spoluzakladateľka maloobchodnej bezobalovej predajne BEZOBALiS

Martina Grňová – majiteľka Mandlove Srdco

Katarína Hutyrová - spoluzakladateľka NOSENE

16:30 - 17:00 Ochutnávka produktov Mandlove Srdco vyrobených z kvalitných a čisto prírodných surovín udržateľným spôsobom

od 17:00  Networking

Okrem fiesty aj vzdelávanie pre podnikateľov

„Pre tých, ktorým sa nechce cestovať do Bratislavy sme na podporu tohtoročného Dňa súkromného podnikania sme pripravili aj podujatie v Banskej Bystrici, ktoré sa bude konať 1. októbra 2019,“ avizuje Ján Solík zo Združenia mladých podnikateľov Slovenska. 

Podnikateľskú fiestu organizuje Združenie mladých podnikateľov Slovneska so spoločnosťou Metro a ďalšími partnermi. Podujatie je súčasťou kampane ku Dňu súkromného podnikania, ktorého štvrtý ročník sa bude konať v utorok 8. októbra 2019. Jeho cieľom je pripomenúť dôležitosť malých podnikateľov a osláviť ich kreatívnu, no súčasne náročnú prácu, ktorá ich stojí veľa času a energie.

Ako sa zúčastniť?

Účasť na podujatí je bezplatná, stačí sa registrovať.