Globálny týždeň podnikania 2012

Inšpirácia

Globálny týždeň podnikania (GTP) je séria podujatí na podporu podnikania organizovaných v 125 krajinách sveta. Globálny týždeň podnikania spája mladých ľudí cez lokálne, celoštátne a globálne podujatia prebúdza v nich záujem o podnikanie, pomáha objaviť ich potenciál začínajúcich podnikateľov a inovátorov.

Ciele Globálneho týždňa podnikania sú:

  • Inšpirovať: predstaviť podnikanie mladým ľudom.
  • Spájať: vytvoriť sieť mladých ľudí bez ohľadu na hranice štátov, ktorých globálne spája záujem a úsilie hľadať a nachádzať nové idey na križovatkách rôznych kultúr a vedných disciplín.
  • Radiť: získať prehľad o aktívnych a inšpirovaných podnikateľoch vo svete, ktorí by mohli a chceli koučovať a radiť novej generácii podnikateľských talentov pri uskutočňovaní svojich podnikateľských snov.
  • Angažovať: informovať lídrov verejnej mienky a tvorcov politík, že podnikanie je ústrednou vecou pre ekonomické zdravie a kultúru štátu a poskytnúť občanom rôznych štátov príležitosť navzájom sa od seba učiť o politikách a praxi podnikania.

Na Slovensku je už od roku 2008 hostiteľom podujatí GTP Ústav manažmentu Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Od roku 2009 sú organizátormi podujatí v rámci GTP pravidelne Ústav manažmentu STU v Bratislave spolu so Združením podnikateľov Slovenska, Národnou agentúrou pre rozvoj malého a stredného podnikania a od roku 2010 aj Združením mladých podnikateľov Slovenska.

V roku 2012 organizuje alebo spoluorganizuje Združenie mladých podnikateľov Slovenska počas Globálneho týždňa podnikania nasledovné podujatia:

Názov podujatia Termín Miesto

Konferencia Okno do sveta podnikania III.

Bližšie informácie o programe

Registrácia mailom na: [email protected]

12.11.2012 Bratislava

Konferencia Entrepreneurship Forum 2012

Bližšie informácie a REGISTRÁCIA TU!

13.11.2012,
08:30-13:00
Bratislava, Zámocká 32 (Pálffyho palác)

Workshop: Ako správne odštartovať svoj globálny biznis nápad na internete

REGISTRÁCIA TU!

14.11.2012,
10:00-12:00

Žilina, Žilinská univerzita