Business Walks Košice 2021

Inšpirácia
Kedy?29Júl2021Kde?, Košice
Kedy?29Júl2021

Prvé stretnutie po druhej vlne korony odštartujeme našim tradičným a obľúbeným podujatí Business Walks. V Košiciach, metropole východného Slovenska navštívme firmy, akými sú Gymbeam, Opre´Cidery či INSPIO.

ČO VÁS ČAKÁ

Pre tých, ktorí ste ešte neboli – Business Walks je celodenný event pre podnikateľov, ktorý má tri ciele – inšpirovať sa firmami z regiónu, ktoré to už niekam dotiahli, získať nové kontakty medzi členmi ZMPS a v neposlednom rade si výborne oddýchnuť v skupine rovnako naladených ľudí. Pre tých, ktorí ste už boli – opäť sa môžete tešiť na riadnu dávku inšpirácie, firmy z Košíc, ktorým sa podarilo uspieť a k tomu čaro turistami najvyhľadávanejšieho mesta na Slovensku, chutné jedlo, pivo či víno.

KEDY

Vo štvrtok 29. júla 2021.

PREDBEŽNÝ PROGRAM

Program pozostáva z biznisovej a neformálnej časti. V rámci biznisovej časti navštívime zaujímavé firmy a dozvieme sa viac o ich prístupe k podnikaniu a  o tom, čo stálo za ich rastom. V rámci neformálnej časti ponetworkingujeme na terase miestneho podniku a nasajeme atmosféru dychberúcich Košíc.

ŠTVRTOK 29.07.2021

9:30 - Hotel Yasmin, Tyršovo nábrežie 1, Košice - prvé spoločné stretnutie sa pred hotelom Yasmin

Tí, ktorí sa neubytujú v hoteli Yasmin môžu zaparkovať na parkovisku pred Jumbo centrum Košice.

Info k ubytovaniu nižšie.

10:00 - odchod autobusom do prvej firmy

(presun autobusom a krátke organizačné info)

10:15 - 1. firma INSPIO, Slavomíra Kollárová (CEO & Founder, marketing, strategy), rodinná firma, ktorá bola založená v roku 2005, venuje sa výrobe nálepiek na stenu, personalizovaných darčekových tabuliek, obrazov a ďalších dekorácií. Kvalitná výroba je pre nich na prvom mieste. Neustále zlepšujú svoje služby a expandovať sa im podarilo už do 11-tich krajín.

(presun autobusom)

11:45 - obed v La Hacienda

13:30 - 2. firma - GymBeam, Dalibor Cicman (CEO & Founder), fitness e-shop, ktorý bol založený v roku 2014 a je najrýchlejšie rastúcou e-commerce platformou s fitness potrebami v strednej a východnej Európe. Vďaka detailnej dátovej analýze nákupného správania dokáže mimoriadne rýchlo reagovať na akékoľvek nové trendy na trhu a potreby zákazníkov. S tým súvisí aj vysoká úroveň zákazníckeho servisu, prepracovaná stratégia vývoja vlastných značiek a cenová konkurencieschopnosť. Aktuálne pôsobia v 14 krajinách.

(presun autobusom)

15:30 - 3. firma Opre´Cidery, Gabriel a Rado Oprendek (Founder), prírodný slovenský remeselný cider je vyrábaný kvasením jablkovej šťavy poctivým remeselným spôsobom bratmi Oprendekovcami z Košíc. Po cideroch sa Oprendekovci rozhodli ísť aj do segmentu nealko nápojov a začali vyrábať limonády Mellos. Na trh priniesli tradičné slovenské chute, no neuberali sa klasickým spôsobom, akým je robená väčšina limonád s cukrom. Siahli sme po tradičných slovenských ingredienciách – mede a bylinkách.

(presun autobusom)

17:30 - večerné posedenie - Blue Bell Coffee & Bar, večer sa pripojí aj komik Domi Haly, ktorý sa po niekoľkých rokoch prežitých v kancelárii za počítačom rozhodol, že bude robiť to, čo ho skutočne baví. Dnes Domi Haly točí komediálne videá, pozrieť si ich môžete tu. Porozpráva nám ako funguje biznis v zábavnom priemysle.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Účasť na evente je spoplatnená sumou 19 € pre členov a 59 € pre nečlenov. V sume je zahrnutá doprava počas dňa a obed.

Po registrácii obdržíš potvrdenie účasti a údaje k platbe prevedom na bankový účet.

Kapacita účastníkov eventu je obmedzená, registrácia nutná a záväzná.

Registruj sa prosím individuálne pod svojím menom (s diakritikou) a e-mailom. Plný menný zoznam potrebujeme kvôli tvorbe menoviek.

V prípade, že by si sa chcel zúčastniť len večerného programu, registruj sa prosím taktiež.

Vstup na podujatie bude zároveň možný len s potvrdením o očkovaní druhej dávky proti COVID-19, resp. s negatívnym antigénovým/PCR testom nie starším ako 24 hod. Registráciou na podujatie s touto podmienkou súhlasíte.

OBED A UBYTOVANIE

Obed bude zabezpečený.

Rezerváciu ubytovania si zabezpečuje a hradí každý účastník samostatne.

Pre zjednodušenie organizácie odporúčame ubytovanie v Hoteli Yasmin, Tyršovo nábrežie 1, Košice.

K dispozícii budete mať jednolôžkovú izbu s raňajkami po zľave 80 €/izba/noc (potrebné je použiť promo kód "ZMPS").

Plus miestna daň 1,50 €/osoba.

V prípade izby s ubytovaním dvoch dospelých osôb sa cena navyšuje o raňajky (8 €)  a miestnu daň za druhú osobu.

Promo kód: ZMPS

Kód je potrebný zadať do okienka pri rezervácii, viď obrázok nižšie.

Promo kód je možné uplatniť na noci 28.07. – 30.7.2021, v prípade, že by ste chceli ostať dlhšie a využiť čas na potulky v Košiciach :)

Ubytovanie odporúčame rezervovať čo najskôr a nenechať si to na poslednú chvíľu vzhľadom na viacero podujatí, ktoré sa konajú v Košiciach a okolí v danom termíne.

DRESS CODE

Casual letný outfit ☀️

ČO SI PRINIESŤ

Seba, dobrú náladu a vizitky, ktoré sa v rámci networkingu určite zídu.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Ak by si chcel vedieť niečo, čo si sa v tomto popise nedozvedel napíš na email [email protected] alebo zavolaj na telefónne číslo 0905 251 060.

Tešíme sa na teba!