Business Walks Banská Bystrica 2019

Inšpirácia
Kedy?21November2019Kde?, Banská Bystrica
Kedy?21November2019

PREDBEŽNÝ PROGRAM

STREDA 20.11.2019

19:30 - Kaviareň Lobby bar & Cafe Hotela DIXON - malé a neformálne stretnutie tých, ktorí prídu do Banskej Bystrice už v stredu

ŠTVRTOK 21.11.2019

08:30 - 9:00 - Hotel DIXON - prvé spoločné stretnutie sa na recepcii, resp. v kaviarni Lobby bar & Cafe Hotela DIXON

09:10 - Hotel DIXON parkovisko pri tenisových kurtoch - odchod autobusom do prvej firmy

(presun autobusom a krátke organizačné info)

09:30 - 1. firma GEVORKYAN -  je rodinná firma, ktorá bola založená v roku 1996. Hoci podmienky na začiatku neboli ideálne Artur Gevorkyan, zakladať a majiteľ spoločnosti, vytrval. Úspech mu prinieslo vylúčenie slovného spojenia „nedá sa“ zo svojho slovníka. Dnes firma stavia na 50-ročných skúsenostiach dvoch generácií rodiny Gevorkyanovcov. Je lídrom v oblasti výroby kovových komponentov technológiami práškovej metalurgie a vstrekovaním kovových práškov. Ide o spoločnosť, ktorá vyvíja viac ako 150 úplne nových výrobkov ročne a vyrába viac ako 5 miliónov súčiastok mesačne a ročné tržby firmy sú viac ako 40 mil. eur.

(presun autobusom)

11:00 - 2. firma - ECOVETA - venuje sa výrobe kompostovateľných papierových slamiek, a to ako prvá firma v strednej Európe. Pre obchodníkov, ktorí dbajú na životné prostredie ponúka alternatívu k neekologickým plastovým slamkám. Ich papierové slamky sú odolné, vyrobené z kvalitných materiálov a zaujmú na prvý pohľad.

(presun autobusom)

12:00 - 3. firma Galvex - začala svoju činnosť v roku 1992. Ide o menšiu farmaceutickú firmu, ktorej zameraním je výroba liekov, zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov. Medzi jej produkty patria napríklad kalciové a magnéziové tablety, octanové krémy či prípravky určené na ďalšie spracovanie v lekárni. V súčasnosti firma disponuje plochou 4 000 m2 a výrobu realizuje na technologických zariadeniach renomovaných svetových výrobcov. Ročné tržby dosahujú takmer 4 mil. eur.

(presun autobusom)

13:00 - 14:30 - obed Reštaurácia u Richtára

(presun autobusom)

15:00 - 4. firma LEDeco solution - je banskobystrická firma, ktorá vznikla v roku 2009. V jej portfóliu sa nachádzajú jedinečné značky od architekturálnych svietidiel, cez vysokokvalitné líniové systémy, inteligentné vypínače až po dizajnové svietidlá. Okrem toho máme najkomplexnejšiu ponuku a know-how v oblasti optických vlákien v strednej Európe. Spoločnosť LeDeco v osvetlení nevidí len nutnosť, ale poníma ho ako zážitok. O tom svedčia aj ich interiéry, ktoré dýchajú originalitou, vysokým estetickým cítením a plnohodnotným osvetlením pomocou kvalitného LED osvetlenia či optických vlákien. Ročné tržby firmy presahujú 500 tisíc eur.

(presun autobusom, návrat do hotela)

17:00 - 18:00 - check in na hoteli a čas na oddych - pre tých, ktorí budú prespávať + čas na sprchu a prezlečenie sa

18:30 - 19:45 - večera - Reštaurácia Dukát LeGout - spojená s diskusiou s majiteľom a hlavným šéfkuchárom reštaurácie Róbertom Hadvigom, ktorý porozpráva viac o podnikaní v gastronómii, ale aj o umení, na ktorom pracuje celý svoj život.

20:00 - peší prechod do blízkej kaviarne Gavalier - večer zakončíme diskusiou o podnikaní v hudobnom biznise so speváčkou a herečkou Dagmar Rostand, ktorá nám večer spríjemní aj ukážkou jej tvorby.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Účasť na evente je bezplatná.

Rezerváciu ubytovania si zabezpečuje a hradí každý účastník samostatne. 

Kapacita účastníkov eventu je obmedzená, registrácia nutná a záväzná.

Podujatie je realizované s podporou Slovak Business Agency.

DOPRAVA A UBYTOVANIE

Doprava bude počas dňa zabezpečená autobusom na účet ZMPS, auto si môžete nechať na hotelovom parkovisku (na vlastné náklady).

Pre zjednodušenie organizácie odporúčame ubytovanie v Hoteli DIXON v Banskej Bystrici.

V ponuke sú 2 typy izieb – komfort a executive, pozrieť si ich môžete na stránke www.dixonresort.sk

Ceny izieb garantované pri rezervácii do 10.11.2019

Jednolôžková executive po 10% zľave 62,10 €
Dvojlôžková executive po 10% zľave 79,20 €
Jednolôžková izba komfort po 15% zľave  67,15 €
Dvojlôžková izba komfort po 15% zľave  83,30 €
Suita komfort trojlôžková po 20% zľave 100€


Plus fixný poplatok za pobyt 1€/osoba/noc

V cene ubytovania sú raňajky, 1 x 2 hod. vstup do hotelového bazéna a vírivky, wifi a parkovné.

Pri rezervovaní nezabudnite uviesť heslo: Združenie mladých podnikateľov

Ubytovanie odporúčame rezervovať čo najskôr a nenechať si to na poslednú chvíľu vzhľadom na viacero podujatí, ktoré sa konajú v Banskej Bystrici a okolí v danom termíne.