Biznis day plný skvelých workshopov, príbehov, noviniek a zábavy

Inšpirácia

Začínaš podnikať, chceš sa zorientovať v podnikateľskom prostredí, či načerpať informácie pre svoj efektívny rast? Tak si poznač stredu 4.10. a zúčastni sa dňa plného podnikateľskej inšpirácie a zručností. Príď sa pozrieť na diskusiu o rodinných firmách s konkrétnymi zástupcami rodinných podnikov, nechaj si poradiť v online podnikaní profesionálmi z oblasti web technológií, spoznaj novinky zo sveta gastronómie, ktoré nám predstaví šéfkuchár Vojto Artz. A mnoho ďalších.

Združenie mladých podnikateľov Slovenska v spolupráci so Slovak Business Agency a spoločnosťou METRO pripravili pri príležitosti Dňa súkromného podnikania podujatie zamerané na podporu podnikania. Dozvieš sa na ňom všetko, čo ťa o podnikaní zaujíma. Čaká ťa nabitý program s rôznorodými aktivitami. Pretože podnikanie môže byť aj zábava. 

Aký program ťa počas celého dňa čaká?

Ak uvažuješ nad online podnikaním, no nevieš presne čo a ako, workshopy o online podnikaní ti ukážu správnu cestu a poskytnú mnoho užitočných informácií - o svoje skúseností sa podelí aj naša členka Simona Mištíková z PR agentúry Divino. O tom, aké je to byť súčasťou rodinného podnikania, príde porozprávať ďalší náš člen Michal Zajko z firmy IDONA. Hosťom gastro prezentácie bude profesionálny šéfkuchár Vojto Artz, ktorý predstaví molekulárnu gastronómiu ako nový trend v gastronómii. 

Tešiť sa môžeš aj na super workshop o ženskom podnikaní. O svojej startup ceste budú debatovať reálni startupisti. Svoj príbeh prezradí aj Ján Gordulič, slovenský scenárista a moderátor, ktorý založil stand-up comedy Silné reči. Využi jedinečnú možnosť vyrobiť si vlastnú videovizitku s odborným posudkom. Ak sme ťa stále nepresvedčili, v SBATLONE si môžeš overiť zručnosti úspešného podnikateľa, v Creative pointe môžeš zasa vyjadriť svoju tvorivú stránku. Navyše máš jedinečnú príležitosť získať ľahko a rýchlo aktuálne informácie z prvej ruky k pripravovaným programom na podporu podnikania.

Skvelý deň plný skvelých aktivít

 

Podujatie sa uskutoční 4.10. v čase od 10:00 do 19:00 hod v priestoroch Slovak Business Agency v budove TwinCity A na Karadžičovej ulici v Bratislave. Vstup je pre všetkých záujemcov zdarma. Tak neváhaj, príď a začni realizovať svoj podnikateľský sen ;-)