Ako rozbehnúť úspešné podnikanie v Prešove

Inšpirácia

Premýšľaš nad podnikaním na východom Slovensku? Príď sa inšpirovať a vypočuj si zaujímavé podnikateľské príbehy tých, ktorí sú dôkazom toho, že aj na východe "kde nič nie je" sa dá budovať biznis.

Na podujatí vystúpia štyria podnikatelia z Prešova, ktorí ti odpovedia na otázky, čo ich priviedlo k podnikaniu, čím všetkým si museli prejsť a aké majú skúsenosti. Počas inšpiratívneho večera sa okrem odpovedí na tieto otázky dozvieš rady a odporúčania priamo z prvej ruky. 

Kedy a kde?

21.2.2019 (štvrtok) o 18:00

Literárna kaviareň VIOLA

Tkáčska 2, Prešov

Prednášajúci

Odváž(e)né - Lauru Martinkovú a Michaelu Šlosárovu spojila k podnikaniu spoločná vízia vytvorenia prvej bezobalovej predajne v Prešove. Spojili sily a ich myšlienka ponúkať kvalitné potraviny, čapovanú drogériu a kozmetiku bez obalov si získava čoraz väčšiu obľubu.

Božský Oráč - Čajovňa a e-shop Božský Oráč svoju vášeň pre čaje rozširuje už viac ako 10 rokov. Je priamym dovozcom čaju a čajového príslušenstva na Slovensko z krajín pôvodu, spomedzi ktorých už navštívili napríklad Čínu, Indiu alebo Taiwan.

IT-Solutions4You - Dlhoročné skúsenosti v oblasti programovania, úpravy a nasadzovania CRM systémov ich priviedli k vlastnému produktu, ktorý úspešné ponúkajú doma aj v zahraničí. Zaujíma ťa, ako to chodí v IT biznise a čím všetkým si museli prejsť, kým sa stali poprednou spoločnosťou na Slovensku a Českej republike?

B&O - Neskončili ešte ani vysokú školu a už vymýšľali do čoho sa pustia. Matej Barvirčák a Samuel Okruhľanský sú dvojicou, ktorá je dôkazom toho, že rozbehnúť podnikanie a pracovať na svojom nápade je možné už počas štúdia. Stoja za pojazdnou kaviarňou Káva na bajku a prvej únikovej hry v Prešove.

Národné podnikateľské centrum - Zišla by sa ti podpora pre rozvoj tvojho podnikania? O službách a podujatiach, ktoré ti NPC bezplatne ponúka, ti príde porozprávať jeho zástupca.

Program

18:00 - 18:10 Úvod

18:10 - 18:30 Odváž(e)né - prvá bezobalová predajňa v Prešove

18:30 - 18:50 Božský Oráč - čajovňa a e-shop, ktory už 10 rokov šíri východnú kultúru

18:50 - 19:10 IT-Solutions4You - popredná spoločnosť v ČR a SR vo svojej oblasti

19:10 - 19:30 B&OKáva na bajku a prvá úniková hra

19:30 - 19:50 Národné podnikateľské centrum - podpora pre začiatok a rozvoj podnikania

19:50 - 21:00 Záver večera, predstavenie projektu RESTAURA + networking

Pre koho je podujatie určené

  • pre tých, ktorí uvažujú o podnikaní a chcú sa do niečoho vlastného pustiť
  • pre začínajúcich podnikateľov
  • pre všetkých, ktorí hľadajú inšpiráciu a chcú spoznať zaujímavých ľudí

Chceš sa zúčastniť?

Na podujatie je potrebná bezplatná registrácia. Kapacita miest je obmedzená.