Poď na bezplatnú stáž v Cambridge Innovation Center

Si mladý inovatívny podnikateľ so zameraním na technológie? Chcel by si sa zúčastniť pobytu v celosvetovo uznávanom startup centre? Práve teraz máš možnosť absolvovať mesačnú stáž v Cambridge Innovation Center a to úplne zadarmo.

Nezmeškaj jedinečnú príležitosť a zúčastni sa mesačnej stáže v Cambridge Innovation Center v Massachusetts v USA. Toto špičkové inovačné centrum predstavuje v USA už od roku 1999 významnú inštitúciu, orientovanú na rozvoj a podporu inovácií, technológií a startupov z celého sveta. Viac informácií o Cambridge Innovation Center nájdeš na stránke

Čo získaš

Počas stáže budeš mať pracovné miesto v komunite svetových startupov, konzultácie a mentoring na mieru so známymi expertmi a zúčastníš sa desiatky workshopov a networkingu. O letenky a ubytovanie počas celého pobytu sa báť nemusíš, Slovak Business Agency ti ich zabezpečí. Celý pobyt je naplánovaný na 20.1.2018 - 18.2.2018.

Kto sa môže na stáž prihlásiť

Stáž je určená pre podnikateľov spĺňajúcich definíciu MSP do 5 rokov od založenia so sídlom alebo miestom podnikania na území Slovenskej republiky. Prihlásiť sa môžeš podaním žiadosti a jej príloh v termíne od 11.12.2017 do 26.12.2017.

Medzinárodný stážový pobyt je realizovaný prostredníctvom iniciatívy Startup Sharks - Startup Ocean, ktorej vykonávateľom je Slovak Business Agency.