Získaj bezplatnú podporu a rozbehni svoje podnikanie naplno

Slovak Business Agency otvára Národné podnikateľské centrum v Bratislave a ponúka ti lákavú podporu pre tvoj biznis.

Akú podporu môžeš získať

Možná podpora Kto ju môže získať Z ktorého programu
Účasť na medzinárodných podujatiach v rámci EÚ MSP z Bratislavského kraja do 3 rokov od založenia Stážový program
Kancelárske priestory, mentoring a konzultácie MSP z Bratislavského kraja do 3 rokov od založenia Inkubačný program
Vzdelávacie podujatia pre podnikateľov, či zamestnancov firiem  MSP z Bratislavského kraja  Rastový program
Miesto v Coworkingu  nepodnikatelia (fyzické osoby) z Bratislavského kraja Akceleračný program
Dlhodobé individuálne poradenstvo MSP z Bratislavského kraja Rastový program
Krátkodobé idividuálne poradenstvo  MSP z Bratislavského kraja Rastový program
Odborné individuálne poradenstvo nepodnikatelia (fyzické osoby) z Bratislavského kraja Akceleračný program
Účasť v Akcelerátore nepodnikatelia (fyzické osoby) z Bratislavského kraja Akceleračný program

Zúčastni sa medzinárodného odborného podujatia 

Skvelá príležitosť zúčastniť sa medzinárodného biznis podujatia a načerpať inšpiráciu pre svoje podnikanie. Konferenciu si môžeš vybrať sám, alebo sa inšpiruj jednou z navrhovaných. Podmienkou je, aby sa konala v rámci štátov Európskej únie, v mesiacoch november - december 2017 a trvala maximálne 5 dní. Termín podávania prihlášok je v prvom kole do 30.9.2017.

 

Prihlásiť sa môžu podnikatelia do 3 rokov od založenia, spĺňajúci definíciu MSP so sídlom v Bratislavskom kraji. Stačí zaslať žiadosť prostredníctvom elektronického formulára na webe Slovak Business Agency. Úhradu všetkých nákladov, teda vstup na konferenciu, letenku a ubytovanie v čase trvania konferencie zabezpečí pre podporené firmy Slovak Business Agency.

 

Rozbehni svoj biznis v inkubátore Národného podnikateľského centra v Bratislave

 

Staň sa členom Inkubátora Národného podnikateľského centra a využi možnosti, ktoré ti inkubátor prináša. Ako člen môžeš bezplatne využívať kancelárske priestory v Inkubátore Národného podnikateľského centra počas 3 ročnej inkubačnej doby, získaš mentoring a konzultácie šité na mieru a množstvo nových kontaktov dôležitých pre tvoj biznis.

 

Prihlásiť sa môže každý podnikateľ do 3 rokov od založenia, spĺňajúci definíciu MSP so sídlom v Bratislavskom kraji. Z jednej firmy môžu služby inkubátora využívať bezplatne maximálne 2 osoby. Žiadosť spolu s jej prílohami nájdeš na webe Slovak Business Agency. Termín podávania prihlášok je v prvom kole do 31.10.2017.

Využi ponuku školení a workshopov pre seba a svojich zamestnancov 

Nielen mladým podnikateľom sa vždy zídu informácie a rady odborných lektorov či skúsených podnikateľov. Vďaka Slovak Business Agency sa teraz môžeš bezplatne zúčastniť rôznych typov skupinových odborných podujatí, ako semináre, prednášky, konferencie, či prezentácie príkladov úspešnej podnikateľskej praxe. Vybrať si môžeš z aktuálnej ponuky Národného podnikateľského centra, ktorú nájdeš na webe

 

Podmienkou je, aby si ako podnikateľ spĺňal definíciu MSP so sídlom podnikania v Bratislavskom kraji. Na jeden podnik sa môžu prihlásiť 3 osoby. Deadline podania prihlášky závisí na dátume konania jednotlivých podujatí. Zapojiť sa môžeš zaslaním žiadosti o účasť na podujatí, ktorú nájdeš na webe Slovak Business Agency

 

Rozvíjaj svoj podnikateľský nápad v Coworkingu

 

Slovak Business Agency prináša budúcim podnikateľom možnosť stať sa členom Coworkingu na 3 mesiace a to úplne bezplatne. Ide o priestor, kde sa stretávajú ľudia z rôznych profesií a  pracujú individuálne alebo v tímoch na svojom podnikateľskom nápade, pričom vzájomnou spoluprácou môžu vznikať aj nové podnikateľské projekty. Rozvíjanie podnikateľského nápadu v coworkingu prináša aj ďalší benefit - nadviažeš množstvo nových kontaktov. 

 

Coworking SBA v Bratislave je určený pre nepodnikateľov (fyzické osoby) s trvalým pobytom na území Bratislavského kraja. Ak potrebuješ podnetné pracovné prostredie pre rozvíjanie svojho podnikateľského nápadu alebo projektu, Coworking NPC je určený práve pre teba. Prihlásiť sa môžeš podaním žiadosť do 30.11.2017 na webe Slovak Business Agency

Dlhodobé poradenstvo, ktoré posunie tvoj biznis na vyšší level

Ak potrebuješ pomôcť so strategickým rozvojom podnikania a hodili by sa ti rady skúseného experta, je tu ďalšia možnosť - 80 bezplatných konzultačných hodín. Požiadať o túto formu podpory môžu podnikatelia z Bratislavského kraja do 3.11.2017. Viac informácií.

Krátkodobé poradenstvo na rýchle a odborné riešenie podnikateľských otázok

Máš v podnikaní otázky z rôznych oblastí, ktoré potrebuješ v rýchlosti zodpovedať? Využi príležitosť získať bezplatné odborné poradenstvo počas 10 konzultačných hodín so skúseným expertom.
O túto formu podpory sa môžu uchádzať podnikatelia spĺňajúci definíciu MSP so sídlom v Bratislavskom kraji. Prihlášku ako aj všetky doplňujúce informácie nájdeš na stránke

Odborné individuálne poradenstvo formou konzultácií pre začiatok podnikania 

Začiatok podnikania je vždy spojený s množstvom otázok, na ktoré je niekedy ťažké odpovedať. Využi možnosť 10 konzultačných hodín s odborníkom, počas ktorých sa spoločne pozriete na problémy, ktoré sa na tvojej podnikateľskej ceste vyskytli. Podpora je určená pre nepodnikateľov (fyzické osoby) z Bratislavského kraja. Prihlásiť sa môžeš na webe Slovak Business Agency do 30.11.2017

Získaj miesto v Akcelerátore, ktorý ti pomôže naštartovať podnikateľskú kariéru

V Akcelerátore nájdeš ideálne prostredie pre začiatok tvojho podnikania na 4 mesiace. Získaš pracovný priestor v centre Bratislavy, individuálne konzultácie, vlastného mentora, networking s ostatnými podnikateľmi ale aj s odborníkmi z rôznych oblastí, účasť na vzdelávacích seminároch a workshopoch.

Do Akcelerátora sa môžu prihlásiť nepodnikatelia (fyzické osoby) z Bratislavského kraja najneskôr do 31.12.2017. Akcelerátor začne 1.3.2018. Viac informácií nájdeš na stránke.
 

Aká ďalšia podpora sa pripravuje?

Nič ťa neoslovilo, alebo nespĺňaš podmienky? Nevadí, uvedený zoznam aktivít orientovaných na podporu podnikania v SR zďaleka nie je konečný. V blízkej budúcnosti sa ponuka rozšíri o ďalšie aktivity a tiež o možnosti pre podnikateľov z ostatných krajov SR.