Slovenský Goodwill 2017

Slovenský Goodwill je projekt oceňujúci firmy, ktoré si ľudia vážia. Ocenenie Slovenský Goodwill je primárne založené na nomináciách verejnosti, ktoré je možné zasielať až do konca júna.

Ocenenie Slovenský Goodwill vychádza z pôvodne českého projektu, ktorý v tomto roku oslavuje už 5. jubileum. Za toto obdobie sa z neho stalo prestížne ocenenie pre podnikateľov, ktorí pristupijú k podnikaniu zodpovedne.

Nomináciu na ocenenie Slovenský Goodwill môže zaslať každý jednotlivec individuálne podľa svojich priorít a morálnych hodnôt spoločnosti alebo podnikateľa, ktorého si váži. Nominovať je možné do štyroch základných kategórií – Tradícia, Inovácia, Partner a Podporovateľ, v ktorých budú najsilnejšie príbehy hodnotené odbornou porotou. Všetci nominovaní, ktorí svoju nomináciu príjmu, sa zároveň budú uchádzať o priazeň verejnosti v hlavnej kategórii Osobnosť Slovenského Goodwillu, o ktorej výsledku rozhodnú ľudia v septembri on-line hlasovaním.

Nominovať spoločnosť či podnikateľa môžete až do 30.6.2017 na webe www.slovenskygoodwill.sk, taktiež tu nájdete podrobnejšie informácie o celom projekte.

Hlasovanie verejnosti o titul Osobnosť Slovenského Goodwillu 2017 bude prebiehať od 1.9.2017 do 30.9.2017.

Súbory na stiahnutie