Rozbehnite svoj online marketing s eventmi od Visibility

VISIBILITY je internetová marketingová agentúra, ktorá je člen ZMPS a okrem iného sa intenzívne venuje vzdelávaniu trhu prostredníctvom odborných blogových článkov, videoblogov či e-bookov. Najnovšie pre slovenských podnikateľov pripravila aj vedomosťami nabité vzdelávacie eventy.

VISIBILITY je na trhu od roku 2009 a workshopy a semináre organizuje od roku 2015. Pre záujemcov sú k dispozícii platené i neplatené kurzy s rôznym zameraním. Čo všetko sa môžete teraz vďaka VISIBILITY naučiť?

 

Biznis menu

Kurzy Biznis menu sú určenú podnikateľom, ktorí chcú rozbehnúť svoj online marketing. Každý podnikateľ, ktorý chce predať svoj produkt alebo službu, by mal vedieť, že online marketing sa v dnešnom svete stáva nevyhnutnosťou. Témy sú dvojakého typu. Buď ako všeobecný kurz, kde sa účastníci dozvedia viac informácií kombinovaných z rôznych oblastí. Alebo je kurz zameraný na konkrétnu tému a tá sa aplikuje na danú firmu priamo na kurze.

Aké kurzy sú najbližšie na programe?

Biznis menu pre začiatočníkov (SEO, Content, PPC), 31.5.2016
Biznis menu pre začiatočníkov (SEO, Content, PPC), 9.6.2016
 
Dôležitým pri kurzoch VISIBILITY je fakt, že sú robené na mieru klientom, respektíve ich spoločnostiam a firmám. Lektormi kurzov sú profesionáli z agentúry VISIBILITY.
 
 

Pivo po piatej

Neplatený workshop Pivo po piatej sa realizuje vo VISIBILITY a týka sa vždy jednej špecifickej oblasti. Tieto kurzy sú určené prevažne študentom a na najbližší kvartál sú plne obsadené.
 

Online webináre

Online webináre sú bezplatné prednášky, ktoré agentúra VISIBILITY vysiela cez svoj YouTube kanál na konci každého kvartálu. Dva termíny s presnými časmi vždy ohlásia dopredu. Po ich odvysielaní sú prednášky voľne dostupné na YouTube kanáli agentúry alebo na Slideshare.
 
Chcete vedieť, aké ďalšie eventy chystá agentúra Visibility?