Finalisti súťaže METRO DOBRÝ PODNIKATEĽ 2015 sú známi, rozhodnite o víťazovi!

Dobrí podnikatelia sú po celom Slovensku, no titul Metro Dobrý podnikateľ môže získať len jediný. Kto to bude, môžete teraz v hlasovaní rozhodnúť aj vy.

Desiatka finalistov súťaže Dobrý podnikateľ, ktorí svoj nápad premenia na realitu a okrem toho, že podnikajú poctivo, pomáhajú aj druhým, je už známa. Z množstva prihlásených spoločností, ktoré na Slovensku pôsobia minimálne dva roky a zamestnávajú jedného až tridsiatich ľudí, ju vybrala odborná porota. Minulý rok získali titul METRO Dobrý podnikateľ bratia Róbert a Pavel Šarinovci z Veľkého Krtíša, zakladatelia siete predajní Deaf Kebab, v ktorých pracujú nepočujúci. Ocenenie im pomohlo ďalej rozšíriť svoje podnikanie.

 

O tom, kto ďalší dostane šancu, aby to, čo robí, robil ešte lepšie, môžete rozhodnúť aj vy. Vyberte si svojho podnikateľa na stránke www.dobrypodnikatel.sk a zahlasujte za neho do 30. septembra 2015. Víťaz, ktorý bude vyhlásený začiatkom októbra, získa okrem finančnej odmeny v hodnote 5 000 € aj veľký mediálny priestor. Má to zmysel, pretože súťaž METRO Dobrý podnikateľ pomáha malým firmám, ktoré by si inak zrejme nikto nevšimol.