10. október 2017 plný výhod s Dňom súkromného podnikania

Aj tento rok bude druhý októbrový utorok patriť súkromným podnikateľom. Stačí sa prihlásiť na stránke denpodnikania.sk, vymyslieť špeciálnu ponuku pre svojich zákazníkov a oslava sa môže začať. Ako odmenu za vaše podnikateľské úsilie získate nových zákazníkov a vybraní z vás aj mediálnu kampaň pre svoju firmu.

Prečo Deň súkromného podnikania?

Malí a strední podnikatelia si zaslúžia výnimočný deň, počas ktorého bude odmenená ich celoročná snaha. Zažite Deň súkromného podnikania spolu so svojimi zákazníkmi a partnermi projektu: Združením mladých podnikateľov Slovenska, Slovak Business Agency a spoločnosťou METRO.

Podnikanie na Slovensku nie je jednoduché, zvlášť nie pre malé a stredné podniky. Cieľom tohoto projektu je oceniť prácu súkromných podnikateľov, zviditeľniť ich každodenné úsilie a podporiť ich.

Zapoj sa a vytvor zaujímavú ponuku

Ak vlastníš obchod, prevádzkuješ kozmetický salón, podnikáš v gastre, či v akejkoľvek inej oblasti, 10. október je vyhradený práve pre teba. Poteš svojich súčasných zákazníkov a získaj nových vytvorením lákavej ponuky v podobe zľavy, darčeku, extra služby, či inej výhody. Zapojiť sa môžeš jednoduchým zaregistrovaním na webovej stránke www.denpodnikania.sk do 9. októbra 2017. Na danej stránke si zákazníci môžu prostredníctvom prehľadnej mapy vyhľadať podniky, ktoré pre ne pripravili špeciálnu ponuku na tento deň.

 

Reklamná kampaň pre tvoje podnikanie

Aby bol dosah Dňa súkromného podnikania čo najviditeľnejší, tak spoločnosť METRO zabezpečuje celému projektu, a teda zapojeným podnikom propagáciu v televízii, rádiu, tlači, na webe a prostredníctvom svojich komunikačných kanálov.

Oplatí sa poponáhľať, pretože čím skôr ponuku vytvoríš, tým väčšiu reklamnú hodnotu môžeš získať. Časť z podnikateľov, ktorí vytvoria ponuku do 31. augusta, môže získať extra reklamnú kampaň v regionálnych médiách. V každom kraji bude vybraných 15 podnikateľov, ktorí vďaka spoločnosti METRO získajú PR rozhovory a ďalšiu propagáciu.

Neváhaj a pridaj sa

Druhý októbrový utorok sa bude niesť v znamení oslavy súkromných podnikateľov v 25 krajinách sveta, vrátane Slovenska. Užime si spoločne druhý ročník Dňa súkromného podnikania a podporme tak jednoduchým krôčkom podnikanie v našej krajine!